تراژدی ترسناک در لیگ قطر؛ ایست قلبی علیه گل شجاع

جام جهانی:در حالی‌که کارگردان تلویزیونی در حال نشان دادن صحنه آهسته توپی بود که از بالای دروازه الوکره به بیرون رفت، ناگهان صدای فریادهای سعود مبارک سنگربان الوکره به گوش می رسید که توجه مخاطبان تلویزیونی را به خود جلب کرد.برای ادامه مطلب با سایت جام جهانی همراه باشید.

در بازگشت دوباره به بازی، ناگهان دوربین های تلویزیونی عثمان کولیبالی مدافع 32 ساله و اهل کشور مالی الوکره را نشان داد که درون دروازه خودی روی زمین افتاده و بدن او در حال لرزیدن است. فریادهای سعود مبارک رو به کادرپزشکی کنار زمین بود و او از آنها درخواست کرد تا برای نجات کولیبالی، سریعا خودشان را به آن نقطه از زمین برسانند.

پزشکان الوکره نیز با سرعت تمام خود را به بالای سر کولیبالی رساندند و کارگردان نیز تصمیم گرفت از زاویه بسته و نمایی دور از محل حادثه، تصاویر را نشان دهد. پس از این اتفاق کادر پزشکی الریان نیز برای کمک به همکاران خود راهی محل حادثه شدند و پس از این اتفاق تمامی بازیکنان بالای سر کولیبالی جمع شدند و مشخص گردید که او دچار حمله قلبی شده است.

کادرپزشکی بلافاصله تلاش هایش را برای احیای مدافع الوکره انجام داد. پس از حضور پزشکان درون زمین، داور مسابقه تصمیم گرفت سوت پایان این بازی را به صدا درآورد تا بازی در دقیقه 40 متوقف شود. خبرگزاری های قطری اعلام کرده اند که باشگاه الوکره به دلیل وضعیت بد مدافع خود، قصد ندارد این بازی را ادامه دهد.

در ابتدا خبر موثقی از وضعیت سلامت عثمان کولیبالی در دست نبود و برخی شایعات در فضای مجازی منتشر شد حتی برخی از رسانه ها از به کما رفتن این بازیکن خبر دادند اما لحظاتی پیش حساب توئیتری روزنامه استاد الدوحه نوشت که وضعیت سلامتی عثمان کولیبالی رو به بهبود است.

علاوه بر این، محمد الجزار خبرنگار روزنامه الوطن در توئیتی نوشت که عثمان کولیبالی زنده بوده و وضعیت سلامتی وی رو به بهبود است. روزنامه الشرق نیز با تأیید این خبر از زنده بودن بازیکن الوکره خبر داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا