دین‌ محمدی: ۴ ماه پیش باید به فکر تغییر کادر فنی تیم ملی می‌ افتادیم، نه الان

دین‌ محمدی: ۴ ماه پیش باید به فکر تغییر کادر فنی تیم ملی می‌افتادیم، نه الان

گزارش اخبار جام جهانی : بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد، الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در کادر فنی تیم ملی نیست، چرا که زمان کوتاهی تا جام جهانی باقی مانده است.  برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

سیروس دین‌ محمدی در مورد شکست تیم ملی برابر الجزایر که با واکنش‌های منفی از سوی هواداران فوتبال و رسانه‌‌ها مواجه شد، گفت: این واکنش‌ها طبیعی است، چون همه انتظار داریم تیم ملی شرایط خوبی داشته باشد. شما می‌بینید که بازیکنان تیم ملی هم از روند آماده‌سازی تیم ناراضی هستند. اگر می‌خواهیم در جام جهانی نمایش خوبی داشته باشیم نیاز به انجام پنج شش بازی تدارکاتی با تیم‌های سطح بالا و البته درجه یک داریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من تاکتیک خاصی در تیم ملی ندیدم و تیم نقاط ضعف زیادی داشت. البته مهمترین حسنی که بازی‌های دوستانه دارد، این است که نقاط ضعف برطرف شود و بازیکنان هم با انجام کارهای تاکتیکی به انسجام و هماهنگی برسند. ما با دور هم جمع شدن و تمرین کردن چیزی به دست نمی‌آوریم و باید چند بازی دوستانه خوب انجام دهیم. امیدوارم به اندازه همین یک بازی دوستانه با الجزایر هم سود برده باشیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به استفاده از امید نورافکن در پست دفاعی میانی تصریح کرد: نمی‌دانم کادر فنی تیم ملی چه اصراری به استفاده از این بازیکن در پست غیرتخصصی دارد. زمانی که نورافکن در تیم امید بود، از وی در پست دفاع میانی استفاده شد، ولی متأسفانه جواب نداد. یعنی ما در لیگ ایران یک دفاع وسط نداریم که در تیم ملی بازی کند؟ استفاده از نورافکن در پست دفاع میانی درست نیست.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا کنار گذاشتن اسکوچیچ تصمیم درستی است، اظهار داشت: اگر قصد چنین کاری داشتیم، باید چهار ماه پیش به فکر تغییر کادر فنی می‌افتادیم نه الان که حدود پنج ماه به جام جهانی مانده است. در حال حاضر مهمترین مسئله این است که با چند تیم قوی بازی دوستانه برگزار کنیم تا برای جام جهانی آمادگی خوبی داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا