عکسی حسرت‌ برانگیز برای هواداران استقلال!

عکسی حسرت‌ برانگیز برای هواداران استقلال!

گزارش اخبار جام جهانی : انتشار تصویری از یکی از مسابقات هفته اول سوپرلیگ ترکیه برای هواداران استقلال خوشایند نیست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

وقتی استقلالِ وینفرد شفر با درخشش بازیکنانی چون مامه تیام، امید ابراهیمی و مجید حسینی پیروزی‌ای تاریخی برابر ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی به دست آورد، تمام هواداران این تیم به کسب ستاره سوم در فصل آینده امیدوار شدند.

مامه تیام و سیدمجید حسینی، به عنوان دو ستون تهاجمی و تدافعی استقلالِ رویایی شفر در بازی برابر ذوب‌آهن بهترین بازیکنان آبی‌ها بودند.
با این حال، عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بعد از جام جهانی، جدایی ستاره‌های این تیم را در پی داشت. سیدمجید حسینی، امید ابراهیمی، سرور جپاروف و مامه تیام، چهار ستاره استقلال بودند که به مانند ستون فقراتِ اسکلت تیم شفر از جمع آبی‌ها جدا شدند.
هرچند برای فصل بعد علی کریمی به استقلال پیوست، اما خالی شدن استقلال از ستارگان باکیفیتش شکست در مرحله حذفی برابر السد را به دنبال داشت تا تعبیرِ رویای ستاره سوم به وقت دیگری موکول شود. اما حضور کریمی هم در استقلال تنها دو فصل دوام داشت و او هم استقلال را به مقصد فوتبال قطر ترک کرد.

علی کریمی با وجود میان‌داری در خط هافبک استقلال، نتوانست این تیم را در عبور از ژاوی و یارانش همراهی کند.
حالا شرایط به گونه‌ای پیش رفته که سه ستاره آبی‌ها در یک تیم ترکیه‌ای کنار هم قرار گرفتند. سیدمجید حسینی، مامه تیام و علی کریمی، سه بازیکن تیم کایسری‌اسپور با سابقه حضور در استقلال به شمار می‌روند که در این فصل از مسابقات سوپرلیگ ترکیه، هم‌تیمی خواهند بود. بازیکنانی که احتمال بازگشت هرکدام از آنها در آینده‌ای نه‌چندان نزدیک به استقلال، محتمل خواهد بود.

چهار سال بعد از ماجراجویی استقلال برای کسب ستاره سوم، حالا مامه تیام، سیدمجید حسینی و علی کریمی فوتبال خودشان را در کایسری اسپور ترکیه دنبال می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا