هدیه عجیب عابدزاده به بیرانوند!

هدیه عجیب عابدزاده به بیرانوند!

گزارش اخبار جام جهانی : آیا علیرضا بیرانوند دوباره به ترکیب اصلی تیم ملی برخواهد گشت؟ برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید. بعد از بازی رفت تیم ملی مقابل لبنان در مرحله انتخابی جام جهانی بود که اسکوچیچ تصمیم گرفت بیرانوند را از ترکیب اصلی کنار بگذارد و عابدزاده جوان را جانشین او کرد.

عابدزاده در چهار بازی بعدی تیم ملی انتخاب اسکوچیچ برای حضور در ترکیب اصلی بود. در آن مقطع این بحث مطرح شد که اسکوچیچ تصمیمش برای جام جهانی را گرفته و عابدزاده جوان را – که بر خلاف رقیبش، شرایط خوبی در باشگاهش داشت – شماره یک تیم ملی در جام جهانی خواهد کرد منتهی اشتباه عجیب عابدزاه جلوی کره جنوبی باعث شد که جلوی لبنان، او از روی نیمکت شاهد بازی بیرانوند باشد.

عابدزاده در بازی دیشب مقابل الجزایر، شب خوبی را سپری نکرد و اشتباهات سریالی او در نیمه اول باعث شد که سیل انتقادها در فضای مجازی سمت او روانه شود.

با توجه به آنکه عابدزاده – که دروازه‌بان بسیار باکیفیتی است – در طول فصل بارها و بارها مرتکب چنین اشتباهاتی در ترکیب پونفرادینا شده بود، حالا آنهایی که در مقطعی، او را به بیرانوند ترجیح داده بودند، نظرشان را عوض کردند و می‌گویند که اسکوچیچ باید به بیرانوند باتجربه اطمینان کند چون مهمترین حُسن او نسبت به عابدزاده، درصد پایین اشتباهاتش است و این مساله، به شدت در جام جهانی به کمک تیم ملی خواهد آمد.

حالا باید دید اسکوچیچ چه تصمیمی برای دروازه تیمش خواهد گرفت. احتمالا بازیهای تیم ملی در فیفادی بعدی، تا حدودی نظر نهایی او درباره شماره یک تیمش را مشخص خواهد کرد.  

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا