توصیه به اسکوچیچ در فضای مجازی؛ از یک خط دفاعی جدید استفاده کن!

توصیه به اسکوچیچ در فضای مجازی؛ از یک خط دفاعی جدید استفاده کن!

گزارش اخبار جام جهانی : ترکیب دفاعی تیم ملی در جام جهانی به چه شکل باید باشد؟ برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.نمایش تیم ملی جلوی تیم دوم الجزایر، به خصوص در فاز دفاعی، اصلا چیزی نبود که هواداران تیم ملی انتظارش را داشته باشند.

در نبود دو مدافع میانی اصلی تیم ملی، اسکوچیچ ترجیح داد یک مدافع غیرتخصصی را در کنار حسینی بازی دهد. مثل همیشه، محرمی گزینه اصلی او برای بازی به عنوان مدافع راست بود و احسان حاج‌صفی هم در سمت چپ خط دفاعی بازی کرد.

ناهماهنگی بیش از حد خط دفاعی تیم ملی باعث شد که اسکوچیچ دست به دو تغییر در خط دفاع تیمش بزند و نورافکن به سمت چپ خط دفاع منتقل شود و عارف آقاسی در کنار مجید حسینی قرار بگیرد.

قطعا این ترکیبی نیست که در جام جهانی جواب بدهد و حالا این سوال مطرح شده که اسکوچیچ مقابل انگلیس و ولز و امریکا، باید چه نفراتی را به میدان بفرستد. در بخش گفت و گوی یک سایت انگلیسی‌زبان که اخبار فوتبال ایران را پوشش می‌دهد، درباره این موضوع بحث شده و از ترکیب دفاعی ایده‌ال تیم ملی در جام جهانی رونمایی شده است.

بر این اساس، به جای صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده باید در سمت راست خط دفاعی قرار بگیرد. حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان به عنوان یکی از دو مدافع میانی قطعی است اما اینکه مجید حسینی کنار او بازی کند یا پورعلی‌گنجی، موردی است که اسکوچیچ در ماههای آینده باید در موردش تصمیم‌گیری کند. در سمت چپ خط دفاعی هم می‌توان به وحید امیری یا احسان حاج‌صفی بازی داد.

آنهایی که این ترکیب دفاعی را پیشنهاد دادند، عقیده دارند اگر اسکوچیچ به حرفشان گوش کند، ضریب اشتباه مدافعان تیم ملی در جام جهانی به حداقل خواهد رسید و باید دید اسکوچیچ به توصیه آنها گوش خواهد کرد یا نه!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا