انتقاد رقیب اسکوچیچ از رفتار خشونت‌ آمیز تماشاگران انگلیسی

انتقاد رقیب اسکوچیچ از رفتار خشونت‌ آمیز تماشاگران انگلیسی

گزارش اخبار جام جهانی : سرمربی تیم ملی انگلیس از رفتارهای خشونت آمیزدر ورزشگاه های این کشور انتقاد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

 فوتبال انگلیس این روزها به دلیل رفتارهای خشونت آمیز هوادارانش دچار چالش شده و اتفاقات بعد از بازی منچستر سیتی باعث شده تا این رفتارهای غیر فوتبالی از سوی هواداران، واکنش گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس را به همراه داشته باشد.

همچنین به دلیل ناآرامی‌ها در فینال مسابقات یورو ۲۰۲۰ در ورزشگاه ومبلی لندن، تیم ملی انگلیس از حضور تماشاگر در دیدار با ایتالیا محروم است. یوفا همچنین اعلام کرده در صورت تکرار حوادث در دو سال آینده انگلیس یک بازی خانگی دیگر جریمه می شود. 

 ساوت گیت درباره بازی ماه آینده تیم ملی انگلیس با ایتالیا در لیگ ملت های اروپا که به دلیل رفتار خشونت آمیز تماشاگران در فینال یورو 2020 بدون تماشاگر برگزار می شود را خجالت آور دانست.

ساوت گیت در این زمینه گفت: واقعا خجالت آور است. وقتی به اتفاقاتی که در خارج از کشور رخ می دهد به خودم می گویم چرا ما این نظم و انضباط را نداریم؟ این اتفاقات چشم انداز خوبی برای کشور ما ندارد. هواداران باید بیشتر از این مراعات کنند و مواظب باشیم چنین اتفاقاتی دیگر تکرار نشود.

سرمربی تیم ملی فوتبال انگیس ادامه داد: ما می دانیم این یک مشکل بزرگ است. این رفتارها بازتابی از شرایط جامعه ماست. می دانیم به دلایل اقتصادی، کشور در شرایط سختی قرار دارد به همین خاطر این مشکلات به ورزشگاه هم سرایت می کند.

تیم ملی فوتبال انگلیس یکی از رقبای تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی 2022 قطر به شمار می آید. آمریکا و برنده دیدار پلی آف اروپا(اسکاتلند-اوکراین/ولز) دیگر رقبای شاگردان اسکوچیچ هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا