سرو محدود نوشیدنی‌ های الکلی در جام جهانی بررسی می‌شود

سرو محدود نوشیدنی‌ های الکلی در جام جهانی بررسی می‌شود

گزارش اخبار جام جهانی : قطری ها در ابتدا در برابر ارائه هر نوع مشروبات الکلی در ورزشگاه ها مقاومت کردند اما وعده دادند طرحی برای راضی کردن همه وضع کنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

میدل ایست نیوز نوشت: انتظار می رود آبجوی الکلی در ورزشگاه های قطر در جام جهانی 2022 به فروش برسد اما احتمالا تماشاچیان حق نوشیدن نوشیدنی های الکلی در ورزشگاه را نداشته باشند و فقط بتوانند از نوشیدنی ها غیر الکلی استفاده کنند.

به گزارش الحرة به نقل از آسوشیتدپرس، فیفا و قطر همچنان درحال بررسی طرح هایی برای تشویق تماشاچیانی هستند که تمایل به نوشیدن آبجوی الکلی در جام جهانی 2022 قطر را دارند.

ورزشگاه های قطر از فوریه 2021، نوشیدنی های لوکس ارائه می کنند اما هنوز سیاستی برای اکثر تماشاچیان جام جهانی و آبجوی Budweiser که مدت هاست حامی جام جهانی است، نهایی نشده است.

محتمل ترین گزینه این است که آبجوی الکلی در ورزشگاه ها قبل و بعد از مسابقات ارائه می شود اما تماشاچیان تنها حق نوشیدن آبجوی غیرالکلی در صندلی های خود را دارند.

فیفا در بیانیه ای اعلام کرد که امور به زودی روشن می شود و به زودی در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

این نخستین بار است که جام جهانی در یک کشور مسلمان برگزار می شود.

از زمانی که فیفا قطر را در سال 2010 برای میزبانی جام جهانی برگزید، سوال هایی درباره چگونگی تامین نوشیدنی های الکی برای تماشاچیان مطرح شده است.

قطری ها در ابتدا در برابر ارائه هر نوع مشروبات الکلی در ورزشگاه ها مقاومت کردند اما وعده دادند طرحی برای راضی کردن همه وضع کنند.

انتظار می رود حدود 1.2 میلیون بازدیدکننده برای مشاهده مسابقات جام جهانی 2022 به قطر سفر کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا