علی جباری: نتایج اسکوچیچ با تیم ملی خوب بود بازیکنان بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته باشند

علی جباری: نتایج اسکوچیچ با تیم ملی خوب بود بازیکنان بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته باشند

گزارش اخبار جام جهانی : پیشکسوت فوتبال گفت: بازیکنان باید بهترین عملکرد را در جام جهانی قطر داشته باشند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

رفتن اسکوچیچ در شرایط فعلی کار مناسبی نبود چرا که تیم تازه با این مربی به یک هماهنگی نسبی رسیده بود. دست زدن به این ترکیب ممکن است مشکلاتی را برای ما به همراه داشته باشد. اگر می‌خواستند او را بردارند بهتر بود قبل از اینکه مسابقات مقدماتی آغاز شود این کار را انجام می‌دادند تا آن نفری که می‌آید بتواند با بچه‌ها با سیستم و مسائل روحی تیم آشنا شود. اسکوچیچ آمد نتایج خوبی را هم گرفت. تیم به جام جهانی رفته است. در این 3 ماه می خواهند چه کاری انجام بدهند؟ متاسفانه فدراسیون در این زمینه رویکرد خوبی نداشت و کار برای هر مربی که بیاید دشوار خواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر بهترین نفرات را داریم و می‌توانیم از این بازیکنان بهترین استفاده را کنیم. برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت دارم چون شرایط فنی تیم خوب است ولی اینکه در این مدت اندک سرمربی جدید بتواند با نفرات ملی پوش به هماهنگی فکری و تیمی برسد کمی دشوار خواهد بود.

جباری در واکنش به احتمال انتخاب علی دایی یا امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال در جام جهانی نیز گفت: مربیان ایرانی مطرح شده خوب هستند و اتفاقا کارنامه خوبی دارند ولی در این شرایط نمی توانند به تیم ملی کمک کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا