اقدام شگفت‌ انگیز ستاره فوتبال درآمدم از جام‌ جهانی را صرف امور خیریه می‌کنم

اقدام شگفت‌ انگیز ستاره فوتبال درآمدم از جام‌ جهانی را صرف امور خیریه می‌کنم

گزارش اخبار جام جهانی : آلفونسو دیویس یکی از بازیکنان کلیدی تیم بایرن مونیخ و تیم ملی کانادا است که همراه با تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازی خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

مدافع کناری جوان و سرعتی بایرن اعلام کرده که می‌خواهد به ازای تمام چیزهایی که در طول زندگی‌اش کشور کانادا به او داده است، او هم از درآمدی که بابت حضور در جام جهانی کسب خواهد کرد صرف کشورش و هزینه در امور خیریه خواهد کرد. آلفونسو در توییتی نوشت: «کانادا از من و خانواده‌ام استقبال کرد و به ما فرصت زندگی بهتر داد. این کشور به من امکان داد رویاهایم را زندگی کنم. بازی برای کانادا افتخار بزرگی است و می‌خواهم محبت این کشور را به خودم جبران کنم، بنابراین تصمیم گرفتم که درآمدم از جام جهانی امسال را به خیریه اهدا کنم.»

آلفونسو در غنا و از پدر و مادری لیبریایی متولد شد. خانواده او سال ۲۰۰۵ در اثر جنگ در لیبریا از این کشور فرار کردند و به کانادا پناه بردند. دیویس در یک اردوگاه پناهندگان در غنا به دنیا آمد، جایی که والدینش از جنگ در لیبریا، کشور مبدأ او، فرار کرده و به آن پناه برده بودند. در سال ۲۰۰۵، زمانی که دیویس پنج ساله بود، والدینش توانستند به کانادا مهاجرت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا