آنتونی تیلور مامور حذف مانشافت از یورو 2024

آنتونی تیلور مامور حذف مانشافت از یورو 2024

گزارش اخبار جام جهانی : بازی آلمان و اسپانیا در یک چهارم نهایی یورو 2024 با یک صحنه باورنکردنی همراه بود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

بازی حساس بین تیم‌های آلمان و انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی یورو با جذابیت و حساسیت بالا در دقایق پایانی دنبال می‌شد.

آلمان موفق شد با گل دقیقه 89 فلورین ویرتز بازی را به تساوی بکشاند و اسپانیا که خوشحال بود با گل دقیقه 51 دنی اولمو به مرحله بعدی صعود کند را غافلگیر کند.

میزبان مسابقات که فشار زیادی برای به ثمر رساندن گل تساوی روی دروازه لاروخا ایجاد کرد در وقت‌های اضافی هم تلاش مضاعفی داشت تا نتیجه را تغییر داده و بازی به ضربات پنالتی کشیده نشود.

آلمان راه‌های گلزنی روی دروازه اسپانیا را بیشتر از حریفش امتحان می‌کرد که یک صحنه فوق العاده مشکوک در محوطه جریمه اسپانیا رخ داد. لحظاتی پس از شروع سوت نیمه دوم وقت‌های اضافی آلمان این شانس را داشت که یک ضربه پنالتی بگیرد.

جمال موسیالا که در میانه میدان توپ را دریافت کرد و حمله به سمت دروازه را شروع کرده بود، پاس نیکلاس فولکروگ به نزدیکی محوطه جریمه را با ضربه پای راست به سمت دروازه فرستاد.

ضربه موسیالا که به سمت دروازه درحال حرکت بود با دست مارک کوکوریا برخورد کرد و بلافاصله تمامی بازیکنان آلمان که نزدیک به آنتونی تیلور بودند از داور بازی درخواست کردند که ضربه پنالتی را اعلام کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا