ترفند عربستان برای صعود به جام‌جهانی 2026

اخبار جام جهانی ترفند عربستان برای صعود به جام‌جهانی 2026

گزارش اخبار جام جهانی : عربستان قصد دارد نخستین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی را در استادیوم الجوهرة برگزار کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی عربستان سعودی در آغاز مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2026 از استادیومی که برای این تیم خوش شانسی می‌آورد، استفاده خواهد کرد.

قرعه‌کشی مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی نشان داد که تیم ملی عربستان در گروه سوم با تیم‌های ژاپن، استرالیا، چین، بحرین و اندونزی هم‌گروه شده است.

مسابقات مقدماتی جام جهانی، در بازه زمانی سپتامبر 2024 تا ژوئن 2025 به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

حساب رسمی تیم ملی عربستان در شبکه اجتماعی “ایکس” اعلام کرد که اولین بازی این تیم در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه “الجوهرة جده” برگزار خواهد شد.

این حساب توضیح داد: “اولین حضور ما در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل اندونزی در 5 سپتامبر آینده، در ورزشگاه الجوهرة جده خواهد بود.”

تیم ملی عربستان دارای رکورد تاریخی در ورزشگاه “الجوهرة” است که تا کنون در این ورزشگاه هیچ باختی در مرحله مقدماتی جام جهانی نداشته است.

قاره آسیا 8 سهمیه مستقیم برای جام جهانی دارد که در ایالات متحده، کانادا و مکزیک برگزار می‌شود، ضمن اینکه یک سهمیه در پلی‌آف جهانی نیز برای قاره کهن موجود است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا