عزیزی خادم: ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان، حداقل درآمد ما از رفتن به جام جهانی است

عزیزی خادم: ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان، حداقل درآمد ما از رفتن به جام جهانی است

گزارش اخبار جام جهانی : رئیس فدراسیون فوتبال گفت که زمانی که آمدم یک چای خشک هم در فدراسیون نبود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

شهاب عزیزی خادم در همایش مشترک روسای هیات‌های فوتبال استانهای کشور که به میزبانی هیئت فوتبال استان اصفهان در تالار آئینه هتل عباسی اصفهان برگزار شد، خطاب به روسای هیات های فوتبال اظهار داشت: رابطه من و شما فراتر از یک رابطه سازمانی و قلبی است و فدراسیون فوتبال خود را وام دار هیئت های استانی می داند.

وی افزود: فدراسیون جدا از مجمع و فدراسیون نیست و همه در هر بخشی که کار می کنیم باید با عزت حرف بزنیم و با افتخار سرمان را بالا بگیریم. شما دوستان و همکاران روزهای مشقت من بودید که برای من فراموش نشدنی است و همه ما برای کشورمان و فوتبال ایران سرباز هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در مجمع آتی که اسفندماه برگزار خواهد شد به طور مفصل در خصوص عملکرد فدراسیون فوتبال صحبت خواهیم کرد که نشان دهد که در چه مسیری قرار داریم. عزیزی خادم تاکید کرد:نمی خواهم به عقب برگردم. فدراسیونی که خالی از منابع مالی بود بدهی ها و مشکلات زیاد داشت را تحویل گرفتم، البته من از تمامی روسای قبلی تشکر می کنم و هر کسی به اندازه خود تلاش کرد و زحمت کشید و یک روزی هم ما این میز را ترک می کنیم. حفظ کرامت و اخلاق مهم است و هیچ کس دوست ندارد عملکرد منفی داشته باشد که بعدها موجبات تکدر خاطر ایجاد شود.

وی یادآور شد:امروز به مسیری می رویم که یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین صعود های تیم ملی به جام جهانی را داشته باشیم و من کمترین نقش را در این زمینه داشتم. یک وظیفه ملی دارم که باید آن را انجام دهم و همه ما خود را وام دار ملت می دانیم و تلاش می کنیم جامعه ایرانی را در سراسر دنیا خوشحال و خرسند کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد:امروز در تمام رده های مختلف باید بتوانیم منابع مالی ایجاد کنیم. زمانی که آمدم یک چای خشک هم در فدراسیون نبود اما امروز تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی اعزام می شود که تمام این افتخارات برای همه است.کار بی سابقه ای انجام شده،حرف زدن راحت است اما امروز نگاه عدالت به معنای واقعی در تمام استانها ایجاد شده تا فردی از چرخه تیم ملی بیرون نماند. در حوزه VAR چه باید می کردیم که نکردیم؟ قدم هایی برداشتیم اما اجازه ندادند، برخی فقط می آیند که فقط لک بیندازند و بروند!

عزیزی خادم تاکید کرد: امروز در تمامی نقاط ایران و جهان سرمان برای فوتبال کشورمان بالا است، خیلی راحت در بخش بانوان می توانستند مربی خارجی بیاورم، یک تعهد حداقل ۱۶ میلیون دلاری می آوردم، مربیان اسمی بزرگ که اگر نتیجه می گرفت که هیچ و اگر نمی گرفت هم می گفتیم مربی خوب هم گرفتیم و نشد اما این کار را انجام ندادیم و پشت مربیان داخلی ایستادیم. فدراسیون فوتبال زوایای پنهانی ندارد، مگر هلدینگ نفتی است که چیزی را پنهان کنیم؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا