ممنوعيت استفاده از لوگو و عنوان فدراسيون فوتبال و جام جهانى

ممنوعيت استفاده از لوگو و عنوان فدراسيون فوتبال و جام جهانى

گزارش اخبار جام جهانی : استفاده غير مجاز از لوگو و عنوان فدراسيون فوتبال و جام جهانى ٢٠٢٢ قطر تبعات قانونى به همراه خواهد داشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سايت رسمى فدراسيون فوتبال با توجه به مشاهده برخى استفاده‌های غیرمجاز از لوگوى فدراسيون فوتبال و جام جهانى ٢٠٢٢ قطر در فعاليت‌ها و رويدادهاى تبليغاتى و موارد مشابه، به اطلاع عموم علاقمندان، شركت‌ها و بنگاه‌هاى اقتصادی، تجاری و تبليغاتى مى‌رساند هرگونه بهره‌برداری غيرمجاز و بدون هماهنگى رسمی با فدراسیون در استفاده از تصاوير تيم ملى فوتبال جمهورى اسلامى ايران، لوگو، نشان و عنوان فدراسيون فوتبال و همچنين عنوان و نشان جام جهانى ٢٠٢٢ قطر به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم که تداعی کننده محتواهای مذکور باشد، غير قانونى بوده و با اقدام فورى حقوقى وکلای فدراسيون فوتبال جمهورى اسلامى ايران، فدراسيون جهانى فوتبال و كميته برگزارى جام جهانى ٢٠٢٢ قطر مواجه خواهد شد.

بر اين اساس، از كليه شركت‌ها و بنگاههاى اقتصادى، تجارى و تبليغاتى دعوت مى‌شود در صورت تمايل به استفاده از اينگونه موارد نسبت به هماهنگى با دپارتمان بازاريابى فدراسيون فوتبال اقدام نمايند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا