پشت پرده لغو سفر اروپایی یک مدیر فوتبالی

پشت پرده لغو سفر اروپایی یک مدیر فوتبالی

گزارش اخبار جام جهانی : در حالی که قرار بود دبیر کل فدراسیون فوتبال و میرشاد ماجدی به اتفاق راهی زوریخ شوند به یکباره سرپرست فدراسیون فوتبال از این سفر سر باز زد! برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.
سایت فدراسیون فوتبال در این باره نوشت: « حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به دعوت فیفا جهت برگزاری نشست مشترک با برخی از مسئولین فدراسیون جهانی در خصوص موضوعات مختلفی ازجمله مطالبات فدراسیون فوتبال ایران در فیفا، مذاکره در خصوص راه اندازی VAR، هماهنگی های لازم پیرامون حضور ایران در جام جهانی ، ارائه گزارشی از روند بلیت فروشی مسابقات همچنین ارائه پیراهن تیم ملی ایران در این رقابت ها راهی سوئیس شد. نماینده شرکت تولید کننده البسه تیم ملی در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ نیز در این سفر دبیرکل فدراسیون فوتبال را همراهی می کند.»

گفته می شود میرشاد ماجدی در آخرین لحظات به این خاطر سفر کاری خود را به زوریخ کنسل کرد که در تهران پیگیر امور انتخاباتی خود در فدراسیون فوتبال باشد.

۸ شهریور انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در تهران برگزار می شود و میرشاد ماجدی بیم این را داشت در صورت سفر به زوریخ شانس برنده شدن در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را از دست بدهد ! به همین خاطر در تهران ماند تا به امور انتخاباتی و تبلیغات برای رای آوردن بپردازد.

همان طور که اشاره شد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ۸ شهریور برگزار می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا