ستاره کانادایی در تصمیمی خیرخواهانه درآمد جام‌ جهانی خود را بخشید

ستاره کانادایی در تصمیمی خیرخواهانه درآمد جام‌ جهانی خود را بخشید

گزارش اخبار جام جهانی : ستاره ملی‌پوش و کانادایی بایرن مونیخی‌ها تصمیم بزرگ و انسان دوستانه‌ای اتخاذ نموده است که طی آن قصد دارد امسال درآمد حاصله‌ اش که بابت شرکت و بازی همراه با تیم ملی فوتبال کانادا در مسابقات جام جهانی 2022 به میزبانی کشور قطر به دست می‌آورد را به یک خیریه اهدا کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

آلفونسو دیویس، بازیکن تیم ملی فوتبال کانادا و ستاره باشگاه بایرن مونیخ آلمان که در ابتدا به عنوان یک پناهنده وارد کشور کانادا شده بوده و در آن جا رشد کرده، هم‌اکنون به عقیده بسیاری از کارشناسان، مهم‌ترین و با کیفیت‌ترین ستاره تیم ملی فوتبال کانادا می‌باشد که نقشی تعیین کننده و اساسی در صعود این کشور به جمع کشورهای شرکت کننده و حاضر در رقابت‌های فوتبال جام جهانی سال 2022 قطر داشته است.

هم‌اکنون آلفونسو دیویس اعتقاد دارد که زمان جبران فرا رسیده است و این بازیکن ملی‌پوش و کانادایی باواریایی‌ها قصد دارد تا تمام مبلغ درآمد حاصله خودش را که از طریق حضور و بازی با تیم ملی فوتبال کانادا در رقابت‌های جام جهانی 2022 به میزبانی کشور قطر کسب خواهد کرد، به یک خیریه اختصاص دهد.

ستاره کانادایی باواریایی‌ها که به خاطر سرعتی که هنگام دویدن در زمین مسابقه دارد، میان هواداران مونیخی با لقب ‘میگ‌میگ’ بایرن مونیخ شناخته می‌شود، هم‌اکنون چهره اصلی در ورزش کشور کانادا محسوب می‌شود و از این بازیکن به عنوان الگوی بسیاری از جوانان این کشور یاد می‌شود.
آلفونسو دیویس در متنی که در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی (توییتر) و در بستر فضای مجازی و اینترنت منتشر کرده، ضمن بیان ارادت و احترامی که برای کشورش کانادا قائل می‌باشد، نوشته است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا