طلسم‌شکنی اخباری پس از 23 هفته!

اخبار جام جهانی طلسم‌شکنی اخباری پس از 23 هفته

گزارش اخبار جام جهانی : چادرملو اردکان نخستین شکست خانگی مس کرمان در این فصل را رقم زد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

شاگردان سعید اخباری پس از نمایش شایسته‌ای که در جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک به نمایش گذاشتند، در دیدار معوقه لیگ دسته اول به مصاف تیم سرسخت مس کرمان رفتند و کار دشواری در زمین حریف‌شان داشتند که هیچ باختی در کرمان متحمل نشده بود، اما توانستند از این بازی سربلند بیرون بیایند.

مس کرمان در 23 هفته گذشته با هدایت اکبر محمدی هیچ شکستی در مسابقات خانگی خود نداشت، اما سعید اخباری و شاگردانش توانستند طلسم شکنی کنند و پیروزی بزرگی در ورزشگاه کرمان به دست بیاورند و با امیدواری بیشتری نسبت به همیشه به استقبال سه هفته پایانی لیگ دسته اول بروند.

شاگردان اخباری با نمایشی هجومی و تاکتیکی مقابل مس کرمان توانستند طلسم شکست‌ناپذیری این تیم را بشکنند و از سوی دیگر با کسب سه امتیاز مهم در این رقابت بیرون از خانه، به یک امتیازی فجر شهید سپاسی شیراز برسند و با روحیه بالا آماده جدال با این تیم در بازی بعدی شوند.

چادرملو اردکان روز پنج‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه خانگی خود به مصاف فجر سپاسی می‌رود که کسب پیروزی در این بازی اهمیت زیادی دارد و اخباری هم به دنبال برتری است تا بتوانند یک قدم دیگر به لیگ برتر نزدیک شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا