اختصاصی فوتبالی برند مروژ حامی تیم ملی شد

اختصاصی فوتبالی برند مروژ حامی تیم ملی شد

گزارش اخبار جام جهانی : تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی قطر با البسه شرکت مروژ به میدان می‌رود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

طبق توافق صورت گرفته میان فدراسیون فوتبال و شرکت مروژ، تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 2022 و همچنین بازی‌های تدارکاتی از البسه این شرکت استفاده خواهد کرد.

برند مروژ که تحت مدیریت مجید ساعدی‌فر است اکثرا به عنوان برند مجید شناخته می شود و جزو برندهای شناخته شده داخلی  به شمار می‌رود.

فدراسیون فوتبال به مانند دوره‌های گذشته جام جهانی، طی مراسمی رسمی از البسه جدید تیم ملی با حضور مدیران این شرکت و مسئولان فدراسیون رونمایی خواهد کرد.

برند مروژ که با فدراسیون کشتی هم قرارداد دارد پیش از این دوبنده کشتی‌گیران را در مسابقات جهانی تولید کرده بود.

مدیران و مسئولان این برند تولیدی که در نمایشگاه تجهیزات ورزشی شرکت کرده‌اند در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری فوتبالی همکاری با فدراسیون فوتبال و تیم ملی را در جام جهانی 2022 قطر تایید کردند.

پیش از این و در  جلسه کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال برای بررسی پیشنهادهای ارسال شده به این فدراسیون به منظور تامین البسه تیم‌های ملی، سه تولید کننده داخلی و سه تولید کننده خارجی بسته‌های پیشنهادی خود برای تامین پوشاک تیم‌های ملی به خصوص تیم ملی فوتبال بزرگسالان را ارائه کردند که حال با توجه به اعلام مدیران شرکت مروژ این شرکت البسه تیم ملی را در جام جهاتی تولید خواهد کرد.

پیش از این در جام جهانی 2018 و البته پس از حواشی بسیاری که کارلوس کی‌روش بر سر انتخاب برند لباس تیم ملی با آل اشپورت به وجود آورد، فدراسیون به صورت غیرمستقیم از آدیداس لباس تیم ملی فوتبال ایران را به صورت خرید تامین می کرد و آدیداس برند تیم ملی نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا