ساوتگیت: در یورو کارهای بزرگی انجام می‌دهیم

گزارش اخبار جام جهانی : گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، پس از پیروزی در دیدار دوستانه مقابل بوسنی و هرزگووین، از عملکرد تیمش تمجید کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ساوتگیت: در یورو کارهای بزرگی انجام می‌دهیم

تیم ملی انگلیس امشب توانست در خانه با گل‌های کول پالمر، الکساندر آرنولد و هری کین، بوسنی و هرزگووین را ۳-۰ شکست دهد و در راه آمادگی برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ به یک برد باارزش برسد. پس از پایان بازی گرت ساوتگیت در مصاحبه‌ای از عملکرد شاگردانش ستایش کرد.

عملکرد تیم؟

نمایش‌های انفرادی و تیمی هر دو خوب بودند. یک بازی منطقی و عملکردی عالی. به بازیکنان بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

بهترین بازیکن تیم؟

نمی‌توانیم این گونه بگوییم چون بازیکنان زیادی به میدان رفتند و همه برای ترکیب مهم بودند و خوب بازی کردند. بازیکنی که توجهم را بیشتر از همه جلب کرد کانر گالاگر بود که پیشرفت قابل توجهی داشته است.

نتیجه ۳-۰ عادلانه بود؟

بله به نظرم مستحق این برد بودیم. به‌جز صحنه‌هایی که گل زدیم موقعیت‌های دیگری هم داشتیم و توانستیم مدافعان حریف را تحت فشار بگذاریم. به این تیم افتخار می‌کنم.

احتمال موفقیت در یورو؟

به این موضوع فکر نمی‌کنیم. ما فقط می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم و قطعا هدف اصلی ما قهرمانی است اما بیشترین تمرکز ما بر روی بازی بعدی است، نه بازی‌های بعدی. من به موفقیت این تیم ایمان دارم. ما یک تیم دوست‌داشتنی داریم و می‌دانیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا