افنبرگ: تیم ملی ایران قطعا می‌تواند از گروهش صعود کند

افنبرگ: تیم ملی ایران قطعا می‌تواند از گروهش صعود کند

گزارش اخبار جام جهانی : ستاره سابق تیم ملی آلمان: تیمی که رنکینگ یک آسیا و بیستم دنیا را دارد قطعا می‌تواند از گروهش صعود کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

اشتفان افنبرگ در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه که تیم ملی ایران در جام جهانی چگونه می‌بیند، اظهار کرد: ایرانی ها نشان دادند در محدودیت ها کارهای بزرگی می‌توانند انجام دهند و اگر در زمان باقیمانده تدارکات خوبی برای تیم صورت بگیرد می‌توان انتظار نتایج خوبی داشت، به نظرم انگلیس قطعا به عنوان تیم اول گروه صعود می‌کند و مقام دوم گروه برای شما باز است و بین ایران آمریکا و ولز نمی‌توانیم کشوری را به قطعیت انتخاب کنیم، من تحلیل گر بازی های تیم ایران نبوده ام که بطور قاطع جواب بدهم ولی تیمی که رنکینگ یک آسیا و بیستم دنیا را دارد قطعا می‌تواند از گروهش صعود کند.

اشتفان افنبرگ در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه از بازیکنان فعلی تیم ایران کسی را میشناسند یا خیر افزود: شما باید با یک تیم نتیجه بگیرید من هم سردار آزمون را میشناسم هم مهدی طارمی بازیکنان بسیار با مهارتی هستند، اما اگر شما بخواهید روی فرد متمرکز شوید موفق نخواهید شد، برزیل هم بازی خود را روی نیمار نمی‌گذارد، آرژانتین روی مسی تمرکز نمی‌کند.

افنبرگ در جواب سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا در زمان بازیگری شان پیشنهادات خوبی داشتند، گفت: در فوتبال ما یک خانواده هستیم و اگر در خانواده وفاداری نباشد آن خانواده از هم می‌پاشد، شرایطی که الان لواندوفسکی در بایرن مونیخ دارد برای من عجیب است ما تاکنون اتفاقات اینچنین در باشگاه نداشته ایم، وفاداری یکی از لازمه های موفقیت در باشگاه‌ها است.

افنبرگ در پاسخ خبرنگاری مبنی بر اینکه نظرتان راجع گل زیبایی که به رئال مادرید از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسانده اید چیست افزود: گل خوبی بود برای آن گل دو فاکتور به من کمک کرد یکی جوانی و کم تجربه بودن کاسیاس و دیگری دیوار دفاعی حریف دونفره بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا