انگلیس ۳-۰ بوسنی: تیم ساوتگیت آماده یورو است

گزارش اخبار جام جهانی : انگلیس در دیداری دوستانه در خانه مقابل بوسنی به پیروزی ۳-۰ رسید. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

انگلیس ۳-۰ بوسنی: تیم ساوتگیت آماده یورو است

شاگردان گرت ساوتگیت در یک بازی دوستانه برای آمادگی در مسابقات یورو ۲۰۲۴ در ورزشگاه سنت جیمزز پارک، مقابل بوسنی و هرزگووین قرار گرفتند و موفق شدند با گل‌های کول پالمر، الکساندر آرنولد و هری کین، به بردی پرگل دست یابند.

مطابق انتظار، بازی را تیم ساوتگیت بهتر آغاز کرد. در دقیقه ۹ ضربه خطرناک واتکینز روی پاس آرنولد را دروازه‌بان دفع کرد.

در ادامه انگلیس بازی را در دست داشت اما از خلق موقعیت ناکام بود و نمی‌توانست دروازه حریف را تهدید کند تا اینکه در دقیقه ۲۹ ضربه زیبای ازری کنسا با سیو عالی دروازه‌بان مواجه شد.

در ادامه نیمه اول توپ بیشتر در میانه میدان بود و موقعیت دیگری در بازی ندیدیم تا دو تیم بدون گل زده به رختکن بروند.

با آغاز نیمه دوم، انگلیس حملاتش را از سر گرفت. در دقیقه ۵۹ پس از خطای تهیروویچ بر روی کنسا، داور نقطه پنالتی را نشان داد و کول پالمر توانست گل اول را به ثمر برساند.

پس از گل، ساوتگیت تغییرات زیادی را در تیمش اعمال کرد و تا لحظاتی شاهد خلق موقعیت نبودیم. در دقیقه ۷۰ ضربه خطرناک هری کین با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از دقایقی در جریان بودن توپ در میانه میدان، بالاخره در دقیقه ۸۵ انگلیس به گل دوم رسید. روی ارسال زیبای گریلیش، آرنولد در سمت راست با یک والی فوق‌العاده دروازه را باز کرد.

سه‌شیرها در دقایق باقیمانده هم توانستند گل سوم را بزنند. پس از ضربه کنسا و واکنش دروازه‌بان، توپ به هری کین رسید و او موفق شد گل سوم را به ثمر برسانند.

لحظاتی بعد داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد و انگلیس با نتیجه ۳-۰ برنده این دیدار دوستانه شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا