ورود سازمان بازرسی به موضوع اعزام تیم ملی به جام جهانی

ورود سازمان بازرسی به موضوع اعزام تیم ملی به جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوع اعزام تیم ملی به جام جهانی خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

ذبیح الله خدائیان در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه با توجه به برگزاری جام جهانی آیا سازمان بازرسی کل کشور به موضوع نحوه اعزام تیم ملی، قرارداد مربیان و بلیت‌های واگذار شده نظارت می‌کند، گفت: به نحوه اعزام کاروان تیم ملی به جام جهانی نظارت می‌کنیم.از جهت اینکه اتلاف منابع مالی صورت نگیرد بر نحوه اعزام، نظارت می‌کنیم، اگر تخلفی باشد اعلام می‌کنیم.

وی افزود: همچنین در رابطه با بلیت‌های فیفا که در اختیار ایران قرار می‌گیرد هم نظارت‌های لازم انجام می‌شود تا واگذاری صحیح انجام شود.

خدائیان ادامه داد: طی مکاتبه‌ای که با فدراسیون فوتبال داشتیم اعلام شده که تلاش شود از البسه و چمدان‌های تولید داخل استفاده شود.

رئیس سازمان بازرسی کل‌کشور تصریح کرد: در خصوص اعزام افراد خارج از تیم ملی هم قطعاً نظارت می‌کنیم. با توجه به اینکه نظارت‌ها آغاز شده، چنانچه تخلفی باشد اعلام می‌کنیم.

احراز تخلفات برخی دستگاه‌ها در حادثه متروپل

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت بررسی‌های سازمان بازرسی در رابطه با ابعاد حادثه متروپل‌گفت: بلافاصله پس از حادثه بازرس ویژه استان را مأمور بررسی حادثه کردیم و جز اولین‌ها در این رابطه بودیم.

وی افزود: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و اقداماتی هم انجام شد. اطلاعاتی که جمع آوری شده بود در اختیار هیأت اعزامی داستانی کل کشور هم قرار گرفت.

خدائیان در خصوص تخلفات هم گفت: تخلفاتی را چه در رابطه با مسئولان شهرداری در سنوات قبل و چه سایر دستگاه‌ها احراز و گزارشی در این رابطه تهیه شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا