وحید هلیلهوژیچ پس از اخراج از مراکش: شاید نفرین شده باشم

وحید هلیلهوژیچ پس از اخراج از مراکش: شاید نفرین شده باشم

گزارش اخبار جام جهانی : وحید هلیلهوژیچ سرمربی سابق مراکش بود؛ او موفق شد تیم ملی مراکش را به جام جهانی 2022 فطر برساند اما به نظر می‌رسد اختلافات درون تیمی نهایتا به برکناری او پیش از جام جهانی منجر شد. هلیلهوژیچ با نصیر مزروعی و حکیم زیاش به اختلافاتی خورده بود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش Reprezentacija وحید هلیلهوژیچ در مصاحبه‌‌ای به اخراجش از تیم ملی مراکش واکنش نشان داد:

اتفاق پیش آمده به شدت به من ضربه زد. شاید من نفرین شده‌ باشم. از نظر آماری بهترین سرمربی تاریخ مراکش بودم. اما به نظر می‌رسد این چیزها مهم نیست. متاسفم؛ این سومین بار است پیش از جام جهانی از تیمم اخراج می‌شوم. این بار اما تلاش های بسیاری کرده بودم.

هلیلهوژیچ گفت بعدا از جزئیات اختلافاتش در تیم ملی مراکش سخن خواهد گفت:

برایم مهم نیست بعد از این مردم درموردم چه فکری می‌کنند. من شاید بتوانم هر چیزی را بپذیرم اما نمی‌توانم اجازه دهم اشخاصی دیگر لیست تیم ملی برای جام جهانی را اعلام کنند. این جزؤ اصول مربیگری ام است.

این سرمربی بوسنیایی در آستانه‌ی 70 سالگی قرار دارد و خانواده‌اش ترجیح می دهند هلیلهوژیچ به وطنش برگردد و کارش را تمام کند. با این حال این سرمربی همچنان تردید دارد:

من پیشنهادی رسمی نداشتم. سه چهار تیم ملی با من در تماس بودند؛ با چندتا باشگاه هم در ارتباط بودم. حالا میخواهم استراحت کنم. بعدا در این مورد صحبت می‌کنم. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، از جمله بازنشسته شدنم.

گفتنی است والتر ماتزاری ایتالیایی در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال مراکش است و به نظر می‌رسد او سرمربی آینده این تیم باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا