نمایندگان فدراسیون فوتبال در نشست جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

نمایندگان فدراسیون فوتبال در نشست جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

گزارش اخبار جام جهانی : نخستین روز سمینار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور نمایندگان ۳۲ تیم راه یافته به این مسابقات و مقامات اجرایی فیفا برگزار شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سمینار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که در آن آخرین اطلاعات و امور مربوط به برگزاری دیدارهای جام جهانی مورد بررسی و مرور قرار خواهد گرفت، روز دوشنبه به صورت رسمی در شهر دوحه آغاز شد.

دو روز ابتدایی سمینار با حضور دکتر پرهان خانلری از فدراسیون فوتبال ایران به امور پزشکی مرتبط با رقابت‌های جام جهانی اختصاص یافت.

سمینار با پیام جیانی اینفانتینو برای حاضران به صورت رسمی آغاز شد در حالی که پیش از این قرار بود رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به صورت حضوری در این برنامه حاضر شود اما به دلایلی این سفر لغو شد و پیام تصویری وی پخش شد.

در این سمینار، سرپرست، نماینده کادر فنی، مسئول امنیتی، مدیر رسانه‌ای و نماینده امور بین‌الملل فدراسیون‌های حاضر در جام جهانی، حضور یافتند.

در بخش صبح سمینار فیفا، مدیران بخش‌های مختلف جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، توضیحاتی درباره حوزه‌های مرتبط و اقدامات صورت گرفته به نمایندگان کشورها ارائه دادند. به روز رسانی اطلاعات درباره برگزاری مسابقات، موضوعات مربوط به داوری، حمل و نقل و پشتیبانی تیم‌ها، تکنولوژی و نرم افزارهای مورد استفاده، امنیت رویداد، بازاریابی، ارتباطات و رسانه و … موضوعاتی بود که هر یک از مدیران مرتبط بخش‌های مختلف، آخرین اطلاعات و فعالیت‌های مربوط به هر بخش را در ارائه دادند.

در بخش بعدی، ابتدا «ورک شاگی» درباره مباحث امنیتی برگزار شد تا زیر نظر هلموت اسپان مسئول ویژه این موضوع در فیفا، آخرین نکته‌ها و استانداردها مورد بررسی قرار گیرد و نمایندگان امنیتی تیم‌ها در جریان تمامی امور قرار گیرند. میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ تلاش ویژه ای دارد تا در این زمینه، مسابقاتی امن و بدون حاشیه را برگزار کند.

در ادامه، کارگاه آموزشی قوانین و مقررات بازاریابی، فرآیندهای ثبت نام و نحوه حضور نمایندگان کشورها در زمان برگزاری بازی‌ها، با سخنرانی مسئولان فیفا انجام شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا