پاسخ فدراسیون فوتبال به فیفا چیست؟ توهم تعلیق همچنان ادامه دارد!

پاسخ فدراسیون فوتبال به فیفا چیست؟ توهم تعلیق همچنان ادامه دارد!

گزارش اخبار جام جهانی : فیفا به فدراسیون فوتبال نامه زده است و خواستار توضیح در مورد دخالت برخی از نمایندگان مجلس در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

در روزهای اخیر به دفعات نمایندگان مجلس به خصوص رییس کمیسیون اصل ۹۰ خواستار اخارج مهدی تاج از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال شدند! به بهانه قرارداد با مارک ویلموتس و این در حالی است که مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال بشمار می‌رود.

به زودی پاسخ فدراسیون فوتبال برای فیفا ارسال خواهد شد اما بدون شک فدراسیون فوتبال در نامه جدید، استقلال فدراسیون فوتبال را تایید خواهد کرد.

پاسخ فدراسیون فوتبال به فیفا چیست؟/ توهم تعلیق همچنان ادامه دارد!

از سویی نمایندگان مجلس در مصاحبه‌های خود خطاب به کمیته بدوی توصیه‌هایی کرده اند و هیچ یک از این توصیه‌ها الزامی برای فدراسیون فوتبال ایران به همراه نداشت؛ در چنین شرایطی دور از ذهن است فدراسیون فوتبال از سوی فیفا تعلیق شود.

نامه فدراسیون فوتبال برای فیفا تا دو، سه روز آینده ارسال خواهد شد. البته بیم تعلیق همیشه در فوتبال ایران وجود داشته است؛ به خصوص که به تازگی فیفا فدراسیون فوتبال هند را به حالت تعلیق در آورده است و امتیاز میزبانی جام جهانی را هم از این کشور گرفته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا