واکنش مدیرعامل علی بابا به سوال سردبیر فوتبالی: قیمت پکیج‌ های جام‌جهانی برای هر بازی ایران از ۷۰ میلیون آغاز می‌شود

واکنش مدیرعامل علی بابا به سوال سردبیر فوتبالی: قیمت پکیج‌ های جام‌جهانی برای هر بازی ایران از ۷۰ میلیون آغاز می‌شود

گزارش اخبار جام جهانی :  کنفرانس مطبوعاتی مجید حسین نژاد بنیان گذار و مدیرعامل علی بابا در مراسم رونمایی از علی بابا تنها نماینده رسمی فیفا در ایران برای عرضه پکیج های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

چیا فوادی سردبیر و مدیرمسئول پایگاه خبری فوتبالی درباره جزییات کیفیت خدمت رسانی به مسافران قطر از مجید حسین نژاد بنیان گذار و مدیرعامل علی بابا سوالاتی را پرسید.

چیا فوادی، سردبیر و مدیر مسئول پایگاه خبری فوتبالی درباره کمینه‌ی قیمت سفر به قطر برای سه بازی دور گروهی جام جهانی و پکیجی که در این باره عرضه شده است از مدیرعامل علی بابا سوال کرد و او در پاسخ گفت: با توجه به پکیج هایی که موجود است، پیش بینی من این است که هر بازی از 60، 70 میلیون تومان آغاز شود و برای سه بازی رقمی حدود 300 میلیون تومان شود. یعنی در واقع برای هر بازی قیمت کمینه پکیج از 70 میلیون تومان آغاز می شود تا 120 میلیون تومان و بدین ترتیب برای سه بازی می شود رقمی حدود 200 تا 300 میلیون تومان و کف آن را می توان 210 میلیون تومان در نظر گرفت.

این قیمت در پکیج ها برای پرواز و هتل است و غذا فقط صبحانه در نظر گرفته شده است. شخصی که این پکیج ها را می خرد باید در نظر داشته باشد که مخارجی مثل ناهار و شام را خواهد داشت. اگر یک نفر بخواهد پکیج را خریداری کند، قیمت کف آن 210 میلیون تومان است که این پکیج ها چهار ستاره و پنج ستاره هستند و اتاق هتل ها دو نفری است. ما نسبت به نماینده های کشور های اروپایی دیر شروع کردیم، آن ها از مدت ها قبل است که در حال فروش هستند. همین دیر وارد شدن به این فضا دسترسی ما را محدود کرده است و ما پکیج های سه ستاره نداریم. این مناطقی که هتل های پکیج های ما قرار دارد به نوعی منطقه‌ی 2 (سطح دو) به حساب می آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا