سجادی: به تصمیم فدراسیون فوتبال در ابقای اسکوچیچ احترام می‌گذاریم

سجادی: به تصمیم فدراسیون فوتبال در ابقای اسکوچیچ احترام می‌گذاریم

گزارش اخبار جام جهانی : وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم تصمیماتی که فدراسیون فوتبال برای تیم ملی و کادر فنی گرفته است باعث تضعیف کادر فنی نشود و به ایجاد همدلی و وفاق در تیم ملی بینجامد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، سید حمید سجادی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت درباره قانون جوانی جمعیت گفت: گزارشی در این باره تهیه کرده‌ایم که آماده ارایه آن هستیم.

وی درباره ابقای سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: تصمیمی است که فدراسیون گرفته است و ما هم احترام می گذاریم.

سجادی درباره تضعیف تیم ملی و کادر فنی در این استعفا و ابقا اظهار کرد: اینها مسایل فنی است که به نظرم فدراسیون باید پاسخ دهد. ما به نظرات فنی فدراسیون‌ها احترامی می‌گذاریم و پیگیری می‌کنیم. امیدوارم تصمیماتی که گرفتند باعث تضعیف کادر فنی نشود و ایجاد همدلی و وفاق را در تیم ملی شاهد باشیم.

وزیر ورزش و جوانان درباره ناایمن بودن استادیوم آزادی اظهارکرد: خیر، استادیوم ناایمن نیست. مجموعه‌های ورزشی مصطحلک می‌شوند و این طبیعی است. برای استادیوم آزادی ما دستورالعمل نگهداری داریم و اتفاقا زیر نظر یک شرکت توسعه و تجهیز تخصصی است. نیم قرن از بهره‌برداری استادیوم آزادی می‌گذرد و من با خبر هستم که تحت مراقبت ویژه است.

وی در پاسخ به اینکه برنامه ای برای ورزش بانوان دارید؟ گفت: ورزش بانوان باید مستقل و خودکفا شود و برای اینها ما برنامه داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا