برگزاری بازی ایران و لبنان در مشهد قطعی شد

گزارش اخبار جام جهانی : فدراسیون فوتبال ایران از قطعی شدن برگزاری بازی با لبنان در شهر مشهد خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

برگزاری بازی ایران و لبنان در مشهد قطعی شد

فدراسیون فوتبال ایران با توجه به قطعی شدن صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ به دنبال برگزاری آخرین بازی خانگی این تیم در شهری به غیر از تهران بود. سه شهر اصفهان، اهواز و مشهد مورد نظر فدراسیون برای میزبانی از این دیدار بودند که در نهایت با انصراف اصفهان و مشکلاتی که اهواز برای میزبانی داشت، مشهد به عنوان تنها گزینه فدراسیون باقی ماند.

طی روزهای اخیر منابع مختلف از قطعی شدن این موضوع خبر داده بودند و روز گذشته نیز فدراسیون جهانی فوتبال با ویرایش محل برگزاری بازی ایرن و لبنان، شهر مشهد را به عنوان محل برگزاری این بازی معرفی کرد. حسن کامرانی فر، دبیر کل فدراسیون فوتبال هم ظهر روز پنج شنبه در گفت و گو با ورزش سه از احتمال بالای این اتفاق خبر داده بود؛ اتفاقی امروز فدراسیون فوتبال ایران هم آن را به صورت رسمی تایید کرد.

طبق خبری که دقایقی پیش روی خروجی سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفت، با موافقت فدراسیون جهانی فوتبال دیدار تیم های ملی ایران و لبنان در هفته دهم و پایانی مرحله انتخابی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ روز سه شنبه نهم فروردین ساعت ۲۰ در ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مقدس مشهد آغاز خواهد شد.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران در هفته نهم این مسابقات چهارم فروردین در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره جنوبی خواهد رفت و پس از آن به منظور انجام آخرین بازی در بازگشت به ایران راهی مشهد مقدس خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا