بازیکنان غایب کره جنوبی در دیدار مقابل ایران

گزارش اخبار جام جهانی : چهار بازیکن تیم ملی فوتبال کره جنوبی دیدار انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر ایران را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست خواهند داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

بازیکنان غایب کره جنوبی در دیدار مقابل ایران

و به نقل از اینتر فوتبال کره جنوبی، تیم ملی کره جنوبی در دو بازی پایانی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا به مصاف ایران و امارات خواهد رفت.

پیش از اعلام شدن فهرست تیم ملی کره جنوبی که سه روز دیگر خواهد بود خبرهای غم‌انگیزی با آسیب‌دیدگی برخی بازیکنان به گوش می‌رسند.  نخستین بازیکن هوانگ این بئوم است که در جریان بازی تمرینی روبین کازان روسیه با شکستگی ناحیه مچ پا مواجه شد. درمان او چهار تا شش هفته به طول خواهد انجامید و شاید بتواند به بازی با ایران برسد، اما نوع آسیب‌دیدگی او به گونه‌ای نیست که آن را ساده تلقی کنیم.

مدتی بعد لی دونگ کیونگ نیز که ژانویه گذشته به شالکه آلمان انتقال یافت آسیب دید. به نظر می‌رسد او هم حضور در اردوی جدید کره جنوبی را  از دست می‌دهد.

بر اساس این گزارش، علاوه بر غیبت دو بازیکن خط میانی در خط دفاعی نیز دو بازیکن دیگر با آسیب‌هایی مواجه شدند. هونگ چول مدافع کناری اف سی دائجو در لیگ کره جنوبی از ناحیه مچ پای چپ آسیب دید و نیاز به دوره درمانی یک ماهه دارد. همچنین با اعلام سرمربی هیوندایی، لی یونگ او نیز از ناحیه دنده آسیب دیده است و یک ماه نمی‌تواند بازی کند.

دیدار کره جنوبی – ایران ۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ به وقت محلی (۱۵:۳۰ به وقت ایران) در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا