فدراسیون فوتبال ایتالیا خواهان استفاده از ظرفیت کامل ورزشگاه است

گزارش اخبار جام جهانی : فدراسیون فوتبال ایتالیا از وزارت بهداشت ایتالیا خواست تا اجازه استفاده از ظرفیت کامل ورزشگاه در پلی‌آف جام جهانی را بدهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

فدراسیون فوتبال ایتالیا خواهان استفاده از ظرفیت کامل ورزشگاه است

به گزارش “اخبار جام جهانی”، ایتالیا باید روز 24 مارس در سیسیل به مصاف مقدونیه شمالی برود تا اولین دیدار از مرحله پلی‌آف جام جهانی 2022 قطر را برگزار کند. 
بر اساس دستور وزارت بهداشت ایتالیا تنها بلیت 75 درصد از ظرفیت ورزشگاه به فروش رسیده و با توجه به اتمام بلیت‌های مربوط به این بازی، فدراسیون فوتبال این کشور در تلاش است تا با مکاتباتی این ظرفیت را افزایش دهد. 
این محدودیتی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی مربوط به این شرایط از سوی دولت ایتالیا وضع شده است.  پس از مارس 2020 و شیوع اولیه ویروس کرونا، ورزشگاه‌های ایتالیا هرگز به حالت استفاده از ظرفیت کامل برنگشته‌اند. 

گابریله گراوینا، رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا، با ارسال نامه‌ای رسمی به روبرتو اسپرانتزا، وزیر بهداشت این کشور، از او خواست که اجازه برگزاری بازی برابر مقدونیه شمالی با ظرفیت کامل ورزشگاه را صادر کند. 
اگر این درخواست با موافقت وزارت بهداشت ایتالیا روبرو شود، باقی مانده بلیت‌ها نیز برای فروش در اختیار تماشاگران قرار خواهد گرفت. 
ایتالیا پیش از این در مرحله گروهی مسابقات انتخابی جام جهانی پس از سوییس در رده دوم گروهش قرار گرفت و نتوانست مجوز صعود مستقیم به این رقابت‌ها را به دست آورد.
شاگردان روبرتو مانچینی برای صعود به جام جهانی 2022 قطر باید اول از سد مقدونیه شمالی عبور کند و سپس در بازی نهایی به مصاف برنده دیدار پرتغال و ترکیه برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا