برنامه تیم ملی در برابر کره جنوبی و لبنان

گزارش اخبار جام جهانی : برنامه تیم ملی برای دیدار با کره جنوبی و لبنان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

برنامه تیم ملی در برابر کره جنوبی و لبنان

حمید استیلی در خصوص برنامه تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان برای دوبازی باقی مانده مرحله انتخابی جام جهانی قطر، اظهار داشت: ما بعد از دربی در تاریخ ۲۶ اسفند، بیست و هفتم اردو را با بازیکنان داخلی شروع می‌کنیم. آن‌ها به اردو می آیند و در قرنطینه هستند.

وی افزود: بیست و هشتم اسفند عازم کره جنوبی می شویم و  بیست و نهم در آنجا تمرین می‌کنیم. چون فیفادی از اول فروردین است، لژیونرها روز دوم فروردین به ما می‌رسند. دوم و سوم تمرین می‌کنند و روز چهارم فروردین با کره جنوبی بازی می کنیم. پنجم بر می‌گردیم. روزهای ششم، هفتم و هشتم در تهران تمرین و روز نهم با لبنان بازی می‌کنیم.

مدیر تیم‌ملی تصریح کرد: روز دهم برای مراسم قرعه کشی جام جهانی، دیدن هتل محل اسکان و بقیه کارهای لازم، راهی دوحه می‌شویم. چهاردهم نیز از دوحه به ایران بر می‌گردیم.

یست بازیکنان این تیم، عنوان کرد: لیست تیم ملی روز ۲۶اسفند و با حضور کلیه بازیکنان(داخلی‌ها و لژیونرها) اعلام می‌شود. هنوز اسکوچیچ را ندیده‌ام. او در مرخصی و کرواسی است. فکر کنم ظرف ۱۰روز آینده بر می‌گردد. به آلمان می‌رود تا بازی سردار آزمون در لورکوزن را ببیند. ان‌شاالله در ترکیب قرار بگیرد. سپس اسکوچیچ به ایران بر می‌گردد و با او در این رابطه از نزدیک صحبت می‌کنیم.

استیلی در خصوص تدارکات تیم ملی گفت: همان شرایطی که قبلا بوده مانند بحث چارتر، وجود خواهد داشت. همه باید دست به دست هم بدهیم. در جلسه‌ای که داشتیم در مورد هماهنگی و اینکه هرکسی در حیطه خودش کار را به نحو احسن انجام بدهد صحبت شد. بحث فنی، به عهده گروه اسکوچیچ است. بحث مدیریت تیم بر عهده من است. ان شاالله بتوانیم اینکارها را به نحو احسن انجام بدهیم.

وی در مورد قرنطینه بازیکنان تیم ملی، اظهار داشت: بیست و هفتم در اردوی هتل المپیک به قرنطینه می‌رویم. از بچه‌ها تست PCR‌ گرفته می شود و ان‌شاالله مشکلی نداشته باشیم. ۲۸اسفند هم عازم کره جنوبی می‌شویم. از شرکت ایران ایر که کمک کرد بحث چارترینگ ما حل شود، تشکر می‌کنم.

استیلی در خصوص غیبت برخی بازیکنان به دلیل محرومیت و مصدومیت، گفت: باید اسکوچیچ لیست را بدهد و ببینیم چگونه است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا