لهستان پلی‌آف جام جهانی مقابل روسیه را تحریم کرد

گزارش اخبار جام جهانی : قرار است برنده دیدار روسیه و لهستان در ۲۴ مارس (۴ فروردین) با برنده بازی جمهوری چک و سوئد دیدار کند تا یک تیم راهی جام جهانی شود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

لهستان پلی‌آف جام جهانی مقابل روسیه را تحریم کرد

به گزارش جام جهانی به نقل از تایمز، جنگ با اوکراین پیامدهای بیشتری برای فوتبال و ورزش روسیه دارد. همان‌طور که سزاری کولزا رئیس فدراسیون فوتبال لهستان صبح شنبه در توییتر اعلام کرد، تیم ملی فوتبال لهستان می‌خواهد بازی پلی‌آف جام جهانی مقابل روسیه را تحریم کند. او در این‌بار نوشت: “دیگر حرفی نیست، وقت آن رسیده است. با توجه به تشدید تجاوزات روسیه به اوکراین، تیم ملی لهستان قصد ندارد در بازی پلی آف مقابل روسیه بازی کند”.

قرار است برنده دیدار روسیه و لهستان در ۲۴ مارس (۴ فروردین) با برنده بازی جمهوری چک و سوئد دیدار کند تا یک تیم راهی جام جهانی شود.

روبرت لواندوفسکی مهاجم بایرن نیز حمایت خود را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. این فوتبالیست جهان گفت: “تصمیم درستی است! نمی‌توانم تصور کنم در حالی که تجاوزات مسلحانه در اوکراین ادامه دارد، در مقابل تیم ملی روسیه بازی کنم. فوتبالیست ها و هواداران روسیه در این مورد مسئولیتی ندارند. اما ما نمی‌توانیم وانمود کنیم که هیچ اتفاقی رخ نداده است”.

مذاکرات با فدراسیون های سوئد و چک در حال انجام است تا یک موضع مشخص ایجاد و به فیفا ارسال شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا