مشکل سرمربی تیم کره‌جنوبی در انتخاب بازیکنان

گزارش اخبار جام جهانی : یک رسانه کره‌ای بازی با ایران را نبردی مهم خواند و از مشکل سرمربی این تیم برای انتخاب نفراتش نوشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

مشکل سرمربی تیم کره‌جنوبی در انتخاب بازیکنان

فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرد دیدار تیم ملی این کشور برابر ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه A قاره آسیا ساعت ۲۰ (۱۵:۳۰ به وقت تهران) روز ۴ فروردین ۱۴۰۱ در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار خواهد شد.

فهرست بازیکنان تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی تا ۱۰ روز دیگر اعلام و اردوی این تیم ۴ روز پیش از بازی برابر ایران تشکیل می‌شود.

این رسانه کره‌ای سپس با اشاره به اهمیت بازی با ایران با وجود صعود این دو تیم به جام جهانی ۲۰۲۲ نوشت: هرچند صعود تیم تحت هدایت پائولو بنتو قطعی شده اما بازی برابر ایران نبردی برای سربلندی است.  دلیلش این است که کره‌جنوبی مدت طولانی برابر ایران به پیروزی نرسید. آخرین بازی این دو تیم در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در تهران با تساوی یک – یک پایان یافت.  این بازی برای صدرنشینی گروه مهم است و پیروزی برای قرار گرفتن در گلدان بهتر قرعه‌کشی جام جهانی ضروری محسوب می‌شود.

با این حال شرایط مهره‌های کلیدی بنتو برای بازی با ایران خوب نیست. هوانگ آسیب دیده و شاید به این بازی نرسد. به نظر می‌رسد بنتو برای انتخاب بازیکنان تیمش با مشکلاتی مواجه شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا