سردار آزمون در لیست دعوت شده‌های تیم ملی

گزارش اخبار جام جهانی : همان طور که نشریه بیلد پیش بینی کرده بود سردار آزمون در بازی با بایرن مونیخ برای دقایقی کوتاه وارد میدان شد تا در مصاف با غول بوندس لیگا اولین حضور در این مسابقات را تجربه کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

سردار آزمون در لیست دعوت شده‌های تیم ملی

این حضور کوتاه یک نفر را بیشتر از همه خوشحال کرد، اسکوچیچ. چرا که اکنون او می تواند نام سردار آزمون را در لیست دعوت شده‌های تیم ملی برای بازی با کره جنوبی و لبنان قرار دهد. اگر چه تیم ملی بعد از بازی با عراق و در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی‌های مقدماتی جام جهانی صعود خود را مسجل کرد اما مربی کروات علاقمند است بازی‌های باقی مانده را هم با پیروزی پشت سر بگذارد تا به همراه تیم ملی فوتبال ایران یک رکورد جاودانه به جا بگذارد. بعد از صعود به جام جهانی، تیم ملی در بازی با امارات و در حالی که دقایق زیادی ۱۰ نفره بازی کرد این رکورد را با برتری یک بر صفر حفظ کرد و حالا بازی با کره جنوبی و لبنان در میان است.

حضور توامان سردار آزمون و مهدی طارمی تیم ملی را در فاز تهاجمی قوی‌تر خواهد کرد و جالب اینکه در بازی‌های اخیر هر بار یکی از این دو در ترکیب تیم ملی نبوده ترجیح سرمربی کروات این بوده است  که تیم ملی را با یک مهاجم به میدان بفرستد. گویی اسکوچیچ زمانی تیم ملی را با دو مهاجم به میدان می فرستد که مهدی طارمی و سردار آزمون همزمان در اردوی تیم ملی حاضر باشند. به طور حتم تا زمان برپایی اردوی تیم ملی در تهران به خاطر بازی با کره جنوبی سردار آزمون به شرایط ایده‌آل‌تری دست پیدا می کند و بازی‌های بیشتری برای تیم جدیدش در بوندس لیگا انجام خواهد داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا