گارکا: امروز برای مردم پرو روزی تاریخیست

گزارش اخبار جام جهانی :ریکاردو گارکا سرمربی تیم ملی پرو، پس از صعود تیمش به دور نهایی جام جهانی، امروز را روزی تاریخی برای مردم پرو قلم داد کرد.رای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

گارکا: امروز برای مردم پرو روزی تاریخیست

به گزارش اخبار جام جهانی  ورزش 11، بامداد امروز تیم فوتبال پرو موفق شد در دیدار برگشت مرحله پلی آف جام جهانی با نتیجه 2_0 بر نیوزلند غلبه کند تا با برتری در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به دور نهایی این رقابت ها صعود کند.

آخرین باری که پرو موفق شده بود به جام جهانی فوتبال صعود کند مربوط به 36 سال پیش یعنی سال 1982 بوده است. ریکاردو گارکا سرمربی تیم ملی پرو که از فرط خوشحالی بابت صعود تیمش هیجان زده شده بود و اشک می ریخت، در کنفرانس خبری پس از این دیدار به خبرنگاران گفت. بابت تمام حمایت های هواداران سپاس گذارم زیرا آنها به بهترین شکل ما را تشویق کردند.

این حمایت باشکوه ما را احساساتی کرده بود و اگر نمی توانستیم صعود کنیم، به خاطر هواداران بسیار ناراحت می شدم. از بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام توانشان تلاش کردند تا ناکامی چندین ساله در صعود به جام جهانی را جبران کنند و به هدفی که مدت ها به دنبال آن بودیم دست یابند.

پرو فوتبال با کیفیتی دارد و با توجه به توانایی هایمان می توانیم در آینده پیشرفت بیشتری کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا