ستاره فرانسه علیه انتقادات: همینه که هست!

ستاره فرانسه علیه انتقادات: همینه که هست!

گزارش اخبار جام جهانی : عثمان دمبله، مهاجم فرانسه، می‌گوید انتقادات از عملکرد فرانسه در یورو 2024 برای او اهمیتی ندارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی فرانسه پس از پیروزی در ضربات پنالتی مقابل پرتغال به مرحله نیمه نهایی یورو 2024 راه یافت، اما همچنان با انتقاداتی رو به رو است.

اغلب انتقادات از فرانسه مبنی بر این است که آن‌ها تا به این مرحله در جریان بازی گل نزده‌اند و همچنین با توجه به مهره‌هایی که این مربی در اختیار دارد، دلچسب بازی نمی‌کند.

چندین بازیکن فرانسه از جمله کیلیان امباپه در این مورد نظر خود را بیان کرده‌اند: پاسخ دادن به این چیزها دشوار است، ما خوشحالیم. در رختکن زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنیم که گل نمی‌زنیم، اما واضح است که باید با حفظ این استحکام دفاعی چنین موضوعی را بررسی کنیم.

عثمان دمبله جدیدترین بازیکن فرانسه است که به چنین انتقاداتی واکنش نشان داده است. او رک‌تر از امباپه صحبت کرد و با لحن عصبانی به رادیو مونت کارلو گفت: ما اینگونه بازی می‌کنیم، در نیمه نهایی هستیم، همین و بس! در مورد کسانی که خوشحال نیستند، خب، این مشکل ما نیست. با شایستگی به نیمه نهایی صعود کرده‌ایم.

دیروز قبل از زدن پنالتی اعتماد به نفس زیادی داشتیم. در تمرینات هم کمی تمرین کردیم و به نظرم حتی باخت در ضربات پنالتی فینال جام جهانی برای بازی دیشب به ما کمک کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا