گریزمان تاکتیک فرانسه در یورو را لو داد!‏

گریزمان تاکتیک فرانسه در یورو را لو داد

گزارش اخبار جام جهانی : آنتوان گریزمان امروز در کمپ تیم ملی فرانسه به همراه سرمربی‌اش ‏در یک نشست خبری شرکت کرد.‏‏ برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

آنتوان گریزمان، کاپیتان دوم تیم ملی فرانسه، ‏امروز به همراه سرمربی‌اش دیدیه دشان مقابل خبرنگاران نشست تا ‏در آستانه بازی دوستانه مقابل کانادا توضیحاتی درباره شرایط ‏خروس‌ها ارائه بدهد.

گریزمان از شرایط تیم ملی ابراز رضایت کرد و گفت تنها مشکل زمان ‏کمی است که بازیکنان برای آماده‌سازی داشته‌اند. او در عین حال در ‏پاسخ به سوال‌هایی درباره تاکتیک فرانسه، به شکلی عجیب توضیحاتی ‏مفصل داد و به نظر می‌رسد بخشی از تاکتیک فرانسه را برای رقبا ‏فاش کرد.

تفاوت این یورو با تورنمنت‌های بزرگ قبلی

هر تورنمنت که می‌گذرد زمان ما برای آماده‌سازی کمتر می‌شود. ولی ‏جام جهانی 2018 از همه سخت‌تر بود. به جز اینکه زمان کمی برای ‏آماده شدن داریم تیم ملی در بهترین شرایط است. در قطر هم همه ‏چیز عالی بود و ما فوق‌العاده کار کردیم به جز بازی آخر. ما در یورو ‏رویاهای زیبایی داریم.

آخرین بازی دوستانه مقابل کانادا

مهمترین مسئله این است که تیم از نظر فیزیکی شرایط خوبی داشته ‏باشد. همچنین خواهیم دید که از نظر تاکتیکی به شرایط ایده‌آل ‏رسیده‌ایم یا نه.

تورام را در خط حمله ترجیح می‌دهی یا ژیرو؟

اولیویه محور خط حمله است و مارکوس تحرک بیشتری دارد. اینکه ‏کدام یکی از آنها در زمین باشد نوع بازی من را تغییر می‌دهد و باید ‏خودم را تطبیق بدهد. اگر مارکوس در زمین باشد من باید به محوطه ‏جریمه نزدیک‌تر بشوم.

در یورو جلوتر بازی می‌کنی؟

من می‌توانم هر دو نقش را بازی کنم و این بستگی به تیم حریف ‏دارد. ما باید تعادل مناسب بین هر دو حالت را پیدا کنیم.

گریزمان تاکتیک فرانسه در یورو را لو داد!‏

جوان‌های تازه به تیم ملی رسیده استرس دارند؟

ما به عنوان بزرگترها توصیه‌های لازم را خواهیم کرد. استرس همیشه ‏هست ولی شما تا وقتی در یورو بازی نکرده باشید نمی‌توانید درک ‏کنید چه حسی دارد. ولی در کل ما تیم عالی‌ای داریم.

تاکتیک فرانسه در فازهای دفاعی و تهاجمی؟

در فاز دفاعی ما دو بلوک چهارنفره هستیم و من و کیلیان جلوی این ‏بلوک‌ها بازی می‌کنیم. در فاز تهاجمی من آزادی عمل خیلی بیشتری ‏دارم و کیلیان و مارکوس در جناحین پیشروی می‌کنند. بنابراین من ‏نقش مهمی دارم و باید خودم را با شرایط سازگار کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا