هری کین: می‌دانیم انتقاد زیادی از ما می‌شود

گزارش اخبار جام جهانی : هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، پس از تساوی 1-1 مقابل دانمارک در یورو 2024، گفت که تیمش می‌تواند هم با توپ و هم بدون توپ بهتر بازی کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

هری کین: می‌دانیم انتقاد زیادی از ما می‌شود

سه شیرها امروز پس از نمایشی ناامیدکننده به مساوی با دانمارک رضایت دادند. این در حالی است که بازی قبلی تیم ملی انگلیس با برد در برابر صربستان همراه بود. هری کین، کاپیتان سه شیرها که تک گل تیمش را در این بازی به ثمر رساند اعلام کرد که هدف تیمش صعود بود که به آن رسید.

کین در مصاحبه‌ای بعد از بازی گفت: ما می‌توانیم با و بدون توپ بهتر بازی کنیم. فکر می‌کنم نشانه یک تیم خوب این است که حتی اگر در بهترین حالت خود نباشد، باز هم نتیجه بگیرد. ما تقریباً صعود کرده‌ایم و این هدف اصلی ما است. مطمئناً در خانه سر و صدای زیادی به پا خواهد شد و ناامیدی وجود خواهد داشت، اما وقت آن است که آرام بمانیم.

انگلیس با این تساوی 4 امتیازی شد و در صدر گروه C قرار گرفت. آنها در آخرین بازی مرحله گروهی خود در 25 ژوئن به مصاف اسلوونی می‌روند. صعود آنها به مرحله حذفی تقریباً قطعی شده است، مگر اینکه در بازی آخر با نتیجه‌ای سنگین شکست بخورند و اسلوونی مقابل دانمارک به پیروزی برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا