نباید می‌گفتم ایتالیا را له کردیم، ولی انگلیس را می‌بریم!‏

نباید می‌گفتم ایتالیا را له کردیم، ولی انگلیس را می‌بریم!‏

گزارش اخبار جام جهانی : مورات یاکین، سرمربی سوئیس، در آستانه بازی با انگلیس گفت ‏آسیب‌دیدگی گرانیت ژاکا نگران‌کننده نیست و سوئیس به پیروزی ‏مقابل سه‌شیرها امیدوار است.‏ برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی سوئیس بعد از پیروزی بزرگ مقابل ‏ایتالیا در یک‌هشتم نهایی یورو در اوج سرخوشی و امیدواری به سر ‏می‌برد. آنها که یک قدرت اروپایی را حذف کرده‌اند می‌گویند دلیلی ‏نمی‌بینند که در مرحله یک‌چهارم نتوانند از سد انگلیس هم بگذرند.

مورات یاکین امروز در نشست خبری دیدار سوئیس و انگلیس که ‏شنبه‌شب برگزار می‌شود به آخرین دیدار دو تیم در یورو 2004 اشاره ‏کرد. دیداری که با باخت 3-0 سوئیس به پایان رسید. یاکین گفت: ‏انگلیس در آن دوره بازیکنانی مثل مایکل اوون و پل گاسکوئین ‏داشت.‏

این توضیح یاکین برای او دردسرساز شد، چرا که روزنامه‌نگاران حاضر ‏در نشست به او یادآور شدند که پل گاسکوئین مدت‌ها قبل از آن تاریخ ‏از تیم ملی کنار گذاشته شده بود و در لیگ‌های سطح پایین‌تر بازی ‏می‌کرد. مورات یاکین در پاسخ گفت: من مورخ که نیستم. خودم ‏دفاع وسط بودم و یادم هست که جلوی بازیکنانی مثل مایکل اوون و ‏وین رونی بازی می‌کردم.

سرمربی سوئیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: آن روزها ما قبل از ‏مسابقه خوب آماده نمی‌شدیم. ولی الان سر و صداهای اضافی در ‏پس‌زمینه را حذف کرده‌ایم و این خیلی به نفع تیم است. تاثیرش را ‏در نوع بازی ما می‌بینید. این شرایط با آن روزها اصلا قابل مقایسه ‏نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا