دانیال جام جهانی را از پرسپولیس می‌خواهد!

دانیال جام جهانی را از پرسپولیس می‌خواهد!

گزارش اخبار جام جهانی : به نظر می‌رسد از همین الان مدافع راست ثابت فصل آینده قرمزپوشان مشخص شده و انگیزه حضور در جام جهانی نیروی ویژه‌ای به دانیال می‌دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

پرسپولیس در فصل گذشته سال پرخبری را در پست دفاع راست پشت سر گذاشت. سرخ‌ ها با مهدی شیری استارت زدند اما این بازیکن که از فینال آسیا به بعد تحت فشار زیادی قرار داشت سرانجام پرسپولیس را به مقصد فولاد خوزستان ترک کرد.

در این فاصله یحیی گل‌ محمدی کم و بیش از سیامک نعمتی و منوچهر صفروف نیز در پست دفاع راست استفاده کرد اما سرخ‌ ها سرانجام رامین رضاییان را جذب کردند. رضاییان در نیم فصل دوم مدافع راست بی رقیب قرمزها بود و چند بار نیز برای تیمش گلسازی کرد که مهمترین آنها در دربی بود. اما با پایان فصل پروژه جذب دانیال اسماعیلی‌ فر کلید خورد تا عملا پرسپولیس برنامه‌ای برای تمدید با رامین نداشته باشد.

یکی از بازیکنان آماده روزهای اولیه تمرین پرسپولیس، دانیال اسماعیلی‌فر بوده که با استایل خاص خود مورد توجه قرار گرفته است. به نظر می‌رسد از همین حالا مدافع راست ثابت سرخ‌ها مشخص شده و رقیبان او بازیکنان چند پسته هستند.

دانیال اسماعیلی‌فر که سابقه دعوت به اردوی تیم ملی توسط دراگان اسکوچیچ را دارد تلاش می‌کند با درخشش در پرسپولیس در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی حضور داشته باشد. انگیزه‌ای که می‌تواند عملکرد دانیال را بهتر از قبل کند و این بازیکن جام جهانی را از پرسپولیس می‌خواهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا