رکورد تاریخی درخواست خرید بلیت جام جهانی قطر

اخبار جام جهانی:نشریه «الرایه» قطر تیتر یک چاپ امروزش به اتفاق تاریخی در آغاز بلیت فروشی مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر اختصاص داد.برای ادامه مطالب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

 چیزی تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی نمانده است تا مسابقات برای دومین بار در آسیا و برای نخستین بار در خاورمیانه به انجام برسد. نشریه قطری و شناخته شده “الرایه” در چاپ امروزش(جمعه) به اتفاق تاریخی در آغاز بلیت فروشی مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ پرداخته است.

این نشریه معتبر قطری در این گزارش نوشت: «استقبال درخشانی از بلیت فروشی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شده و در ۲۴ ساعت اول بلیت فروشی رکوردی بزرگ ثبت شده است. فوتبال دوستان جهان در ۲۴ ساعت اول آغاز بلیت فروشی این تورنمت فوتبالی بیش از ۱.۲ میلیون درخواست برای خرید بلیت بازی ها داشتند.»

طبق گزارش نشریه قطری، ۱۴۰ هزار نفر خواهان خرید بلیت دیدار فینال جام جهانی و ۸۰ هزار نفر خواهان خرید بلیت بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ شدند. بقیه درخواست ها نیز در مراحل دیگر بوده است.

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال است که از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران نیز فاصله چندانی تا حضور در این بازی‌ها ندارد و اگر بتواند در جدال پیش رو مقابل عراق به برتری برسد به عنوان اولین تیم آسیایی پس از قطرِ میزبان جواز حضور در این رویداد مهم را به دست خواهد آورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا