هتل و کمپ تیم ملی فوتبال ایران در دوحه مشخص شد

هتل و کمپ تیم ملی فوتبال ایران در دوحه مشخص شد

گزارش اخبار جام جهانی : محل اسکان کاروان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر و همچنین زمین تمرین این تیم مشخص شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون بین المللی فوتبال محل اسکان تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مشخص کرد. فیفا همچنین کمپ محل تمرین هر یک از آنها را مشخص کرد تا بهترین هتل‌های ممکن در اختیار ۳۲ تیم شرکت کننده در این مسابقات قرار بگیرد.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه B مقدماتی با انگلیس، آمریکا و ولز بازی خواهد کرد در هتل الریان (Doha curio collection by Hilton) حضور خواهد داشت.

همچنین محل برگزاری تمرینات ملی‌پوشان فوتبال ایران نیز در باشگاه الریان قطر و در بخش اول این مجموعه است.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در یکی از بهترین هتل‌های دوحه که فاصله بسیار کمی با محل تمرین تیم دارد حضور خواهند داشت که برای استقرار دو هفته‌ای در نظر گرفته شده است. همچنین در صورت صعود تیم ملی به مرحله حذفی، همین هتل برای ادامه کار رزرو خواهد شد.

تیم ملی ایران در منطقه‌ای از دوحه حضور خواهد داشت که هیچ یک از تیم‌های همگروه در آن ناحیه نیستند. تیم ملی آمریکا در بخشی کاملا ساحلی مستقر خواهد شد اما تمرینات خود را در ورزشگاه الغرافه برگزار می‌کند. همچنین تیم ملی انگلیس ضمن اسکان در هتل الوکره در کمپ تمرینی نزدیک به محل اقامت خود که مربوط به باشگاه الوکره است فعالیت خواهد داشت. کاروان تیم ملی ولز نیز در دلتا هتل قطر سکونت خواهد داشت و تمرینات خود را در باشگاه السد پیگیری خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا