در صورت تایید فیفا؛ تیم ملی با برند ایرانی در دوحه

در صورت تایید فیفا؛ تیم ملی با برند ایرانی در دوحه

گزارش اخبار جام جهانی : در صورت تایید فیفا تیم ملی فوتبال ایران با برند ایرانی در جام جهانی دوحه حاضر خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی برای جام جهانی قبلی قصد همکاری با برند آدیداس را داشت که با توجه به تحریم ها از سوی خزانه داری آمریکا این همکاری نهایی نشد اما این بار فدراسیون فوتبال تصمیم به همکاری با برند ایرانی گرفته است و در صورت تایید فیفا ملی پوشان در دوحه با برند مجید حاضر خواهند شد.

اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص به برنامه رادیویی تهران ورزشی گفت: در کمیسیون معاملات فدراسیون بر اساس امتیازها شرایط و مباحث مختلف، به یک برند ایرانی رسیدیم. جمع‌بندی و صورتجلسه شده فکر می‌کنم امروز موضوع اعلام شود شرکت مجید جمع‌بندی است که در کمیسیون معاملات نهایی و صورتجلسه شده است و فکر می‌کنم به این شرکت هم امروز توسط دبیرکل ابلاغ می‌شود. ان‌شاءالله پک آن برای ارسال به فیفا و تأییدیه نهایی ارسال می‌شود و در نهایت بحث رونمایی از پیراهن تیم ملی را هم انجام می‌دهیم. زمان آن در حال بررسی است و امیدوارم قبل از شروع ماه محرم بتوانیم در یک روز مناسب این بحث را داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا