تشابه جالب لباس آرژانتین در جام جهانی 2022 با جام جهانی 2014

تشابه جالب لباس آرژانتین در جام جهانی 2022 با جام جهانی 2014

گزارش اخبار جام جهانی : از لباس تیم ملی آرژانتین برای رقابت های جام جهانی 2022 قطر اخیرا رونمایی شده است و حرف و حدیث های زیادی پیرامون این پیراهن و لباس مطرح شده است چرا که به نظر می رسد آدیداس از طرح هایی که در گذشته داشته، استفاده کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

این طرح و لباسی که تیم ملی آرژانتین قرار است در جام جهانی 2022 قطر که تا چند ماه آینده برگزار می شود، بپوشد، تشابه ویژه ای به لباس این تیم در جام جهانی 2014 برزیل دارد. آرژانتین در جام جهانی 2014 عملکرد خوبی داشت و تا یک‌قدمی قهرمانی پیش رفت اما در فینال و در وقت های اضافه با تک گل ماریو گوتزه مقابل تیم ملی آلمان شکست خورد تا دست مسی از جام جهانی کوتاه بماند. آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل با ایران، بوسنی و نیجریه همگروه بود. اکنون آرژانتین در جام جهانی 2022 با مکزیک، عربستان و لهستان همگروه است و باید دید که عملکرد آلبی سلسته در این جام جهانی به چه شکل خواهد بود.

در هر صورت این جام جهانی به نظر می رسد آخرین جام جهانی مسی است و از سویی تشابه پیراهن آرژانتین با پیراهن سال 2014 این تیم تبدیل به سوژه ای برای شبکه های اجتماعی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا