بررسی گروه ایران در جام جهانی از نگاه رسانه انگلیسی

بررسی گروه ایران در جام جهانی از نگاه رسانه انگلیسی

گزارش اخبار جام جهانی : رسانه انگلیسی نوشت: با قرار گرفتن انگلیس، آمریکا، ولز و ایران در گروه B، این یک گروه کاملاً سخت و پر از روایت است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار است در گروه دوم با تیم های ملی آمریکا، انگلیس و ولز رقابت کند.

در همین رابطه سایت انگلیس در گزارشی به سختی گروه دوم پرداخت و نوشت: با قرار گرفتن انگلیس، آمریکا، ولز و ایران در گروه B، این یک گروه کاملاً سخت و پر از روایت است.

آیا سه شیرها می‌توانند با حداقل سر و صدا به مرحله بعد بروند یا آمریکا، ولز و ایران باعث ناراحتی خواهند شد چرا که آنها مدافعان مستحکمی به همراه مهاجمان با استعدادی دارند که می توانند تنها در یک لحظه یک بازی را ببرند.

از هری کین که انگلیس را هدایت می‌کند و گرت بیل که هدایت تیم ولز را برعهده دارد تا کریستین پولیشیچ که می‌تواند آمریکا را به سمت دور حذفی سوق دهد. امیدهای ایران هم به دو مهاجم پرکار یعنی سردار آزمون و طارمی است. تمام این شرایط نشان می دهد رقابت در گروه دوم سخت است.

بسیاری بر این باورند که انگلیس بیشترین شانس را دارد، اما ولز، آمریکا و ایران شانس‌شان برای صعود مساوی است و رده بندی جهانی آنها نشان می‌دهد که این گروه چقدر سخت خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا