برگزاری ۶ نمایشگاه ایرانی در دوحه

برگزاری ۶ نمایشگاه ایرانی در دوحه

گزارش اخبار جام جهانی : سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری پنج نمایشگاه در دوحه، به مناسبت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

امید قالیباف درباره جزئیات این نمایشگاه‌ها گفت: به مناسبت برگزاری جام‌جهانی ۲۰۲۲، پنج نمایشگاه معرفی کالاهای ایران در زمینه‌های مواد غذایی، فرش و صنایع دستی، مبلمان و لوستر، دکوراسیون، مصالح ساختمانی، پوشش و مد اسلامی، هتلداری و کترینگ و خدمات فنی و مهندسی در مهر ماه سال جاری در دوحه با مجوز و نظارت سازمان توسعه تجارت ایران، از سوی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران، با همکاری مرکز تجاری، سفارت و رایزنی بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

همچنین به گفته وی مقرر شده یک نمایشگاه فرش و صنایع دستی نیز توسط وزارت میراث فرهنگی و گردشگری همزمان با جام‌ جهانی در قطر برگزار شود.

سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه در همین راستا خط مستقیم حمل‌ و نقل کشتیرانی میان دو کشور برقرار و امکان مبادله پول از طریق غیربانکی فراهم شده، تصریح کرد: در جریان این نمایشگاه‌ها مقرر شده علاوه بر معرفی کالاهای صادراتی ایران به تجار قطری، جلسات و نشست‌های تجاری میان تجار دو کشور برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا