فهرست نامزد های هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی

فهرست نامزد های هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : بخشی از وقت جلسه امروز کمیته فنی به انتخاب جایگزین برای دراگان اسکوچیچ گذشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

با صحبت های صورت گرفته میان اعضا که البته ظاهرا در فضایی آنچنان دوستانه هم نبوده، نام دو گزینه خارجی برای نیمکت تیم ملی از دستور کار کمیته فنی خارج شد و همانطور که انتظار می‌رفت این کمیته نام چند مربی ایرانی را برای جایگزینی دراگان اسکوچیچ در نظر گرفته است.

علی دایی، امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام سه گزینه اصلی کمیته فنی برای سرمربیگری تیم ملی هستند که البته هنوز جمع‌بندی کاملی در این زمینه صورت نگرفته است.

جلسه امروز کمیته فنی در شرایطی برگزار شد که از قبل هم به نظر می‌رسید نتیجه این جلسه برکناری اسکوچیچ باشد چراکه این تصمیم قبل تر و از نهاد هایی بالاتر از فدراسیون فوتبال گرفته شده بود.

البته در هفته گذشته به نظر می‌رسید کارلوس کی‌روش بیشترین شانس را برای هدایت تیم ملی داشته باشد که این مسئله با صحبت های بعدی و برخی از مخالفت ها و توصیه ها شکل متفاوتی به خود گرفت. در جلسه امروز موضوع مربیگری برانکو ایوانکوویچ نیز مطرح شد که او هم مورد تایید کمیته فنی فدراسیون فوتبال قرار نگرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا