مافیا تا صبح پیش به سوی افتضاح در جام جهانی

مافیا تا صبح پیش به سوی افتضاح در جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : بازیکنان تیم ملی افشا کردند در اردوی قطر تا صبح مافیا بازی می کردند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

رسانه‌ها فاش کردند در اردوی تیم‌ملی اتفاقاتی آماتورگونه و به دور از دنیای حرفه‌ای رخ می‌دهد. به عنوان مثال نوشتند بازیکنان تا نزدیکی صبح مافیا بازی می‌کنند. این موضوع کاملا صحت دارد، همانطور که مهدی طارمی هم در آخرین گفت‌وگوی خود شب زنده‌داری بازیکنان را تکذیب نکرد.

در ۶ ماه گذشته و در اردوی تیم‌ملی اگر کادر فنی نتوانست باعث اتحاد بازیکنان شود، در عوض بازی مافیا از پس این ماموریت برآمد چراکه بازیکنان یکدل و متحد هر شب این بازی را انجام می‌دادند! فقط گاهی نقشهایشان در بازی عوض می‌شد و در گروه مافیا یا شهروند‌ها قرار می‌گرفتند.

یکی از بازیکنان تیم‌ملی که دوست ندارد نامش فاش شود، اطلاعات تازه‌ای در این باره به جام جم داده است. او می‌گوید: «ما پیش‌تر ساعت۱۲ را در اردوی تیم‌ملی نمی‌دیدیم. یکی از دلایلش این بود که مربیان تاکید داشتند باید ساعت۹ پای میز صبحانه باشیم. من بازیکن هم مجبور بودم زود بخوابم. برای فردا هم برنامه کاملا مشخص بود. کلاس آنالیز داشتیم، تمرین داشتیم، به سالن وزنه می‌رفتیم، زیر نظر فیزیوتراپ کار می‌کردیم، ماساژ می‌گرفتیم، استخر می‌رفتیم و … خلاصه برنامه‌مان پر بود.

در دوران اسکوچیچ، ولی این گونه نیست. ما معمولا در اردو فقط تمرین می‌کنیم. به همین دلیل وقت آزاد و زمان بیشتری داریم.»
او با تائید بازی مافیا در اردو توضیح می‌دهد: «ماجرا از روزی شروع شد که اسکوچیچ گفت صبحانه اختیاری است و بازیکنان اگر بخواهند می‌توانند صبحانه نخورند.

من یک سوال از شما دارم. مگر صبحانه مهمترین وعده روز نیست؟ اصلا مگر می‌شود در تیم ملی اسپانیا یا آلمان و انگلیس بازیکن صبحانه نخورد؟ اتفاقا همیشه مقوی‌ترین خوردنی‌ها را برای صبحانه می‌گذارند. خلاصه بعد از اعلام اسکوچیچ اکثر بازیکنان فهمیدند شب می‌توانند بیشتر بیدار باشند، چون تا ظهر خبری نیست و می‌توانند بخوابند. این شکلی بود که ما بیشتر سر میز ناهار مربیان را می‌دیدیم. وقتی وعده صبحانه اختیاری شد، با اکثر بچه‌ها شب دور هم جمع می‌شدیم تا مافیا بازی کنیم.»

این بازیکن تیم‌ملی در تکمیل توضیحاتش می‌گوید: «معمولا برای بازی دو گروه می‌شدیم و در اتاق دو تا از بازیکنان جمع می‌شدیم. بازی هم خیلی وقت‌ها تا ۴صبح طول می‌کشید. بعد هم می‌خوابیدیم تا ظهر.

بیدار هم که می‌شدیم برای ناهار می‌رفتیم. ناخودآگاه به لحاظ بدنی خسته بودیم، چون زمان اصلی خواب را از دست می‌دادیم. البته بگویم که بهتر بود همه شب زود می‌خوابیدیم، ولی گاهی در شرایط اردویی که سخت است، بازیکنان دوست دارند بیشتر کنار هم باشند و خوش بگذرانند. وضعیت آب و هوای قطر هم اصلا مطلوب نبود.»

او درباره جلسات تمرینی تیم نکته جالبی را بیان می‌کند: «اکثر بچه‌ها سر زمان تمرینی تیم با اسکوچیچ خیلی بحث داشتند. آن‌ها می‌گفتند یک ساعت زودتر تمرین کنیم، چون شرایط آب و هوایی از لحظه تاریکی اصلا فرقی نمی‌کرد. کلا گرم بود. گفتیم حداقل تمرین زودتر تمام شود.

از آن زمان ساعت بیکاری بعد از ناهار هم کمتر می‌شد. در نهایت فقط نیم ساعت زمان تمرین را جلو کشیدند. کلا اردوی خوبی نداشتیم. هر چند بچه‌ها در زمین خیلی تلاش می‌کردند، ولی در آن شرایط روحی و آن وضعیت آب و هوایی هیچکسی راضی نبود.»

این بازیکن تیم‌ملی درباره دیگر حاشیه‌های اردوی تیم توضیح می‌دهد: «کلا که نظارتی وجود نداشت. اعتراض‌ها هم زیاد بود. زمین چمن اصلا کیفیت لازم را نداشت. بیشتر بچه‌ها می‌گفتند اصلا چرا به قطر آمده‌ایم؟ چرا همان تهران نماندیم. اسکوچیچ ظاهرا می‌ترسید نتواند در تهران بچه‌ها را مدیریت کند و آن‌ها از اردو خارج شوند. ما گفتیم چه حرفی است. این دیگر بسته به مدیریت خود مربی دارد. در قطر یکجور‌هایی کار از دست اسکوچیچ در رفت.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا