واکنش الریاضیه عربستان به برکناری اسکوچیچ

واکنش الریاضیه عربستان به برکناری اسکوچیچ

گزارش اخبار جام جهانی : روزنامه الریاضیه عربستان به اخراج اسکوچیچ از هدایت تیم ملی فوتبال ایران واکنش نشان داد و از گزینه‌های جایگزینی این مربی کروات سخن به میان آورد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

روزنامه الریاضیه عربستان به اخراج دراگان اسکوچیچ از هدایت تیم ملی فوتبال ایران واکنش نشان داد.

این روزنامه عربستانی نوشت: فدراسیون فوتبال ایران تصمیم گرفت که دراگان اسکوچیچ را تنها چند ماه قبل از آغاز جام جهانی 2022 قطر از کار برکنار کند. اسکوچیچ در سال 2020 هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و توانست این تیم را به جام جهانی برساند. او در 18 بازی که هدایت ایران را برعهده داشت 15 بازی تیم را پیروز از میدان خارج کرد اما در 3 بازی اخیر دو بار تیم او شکست خورد که آخرین آن برابر الجزایر بود.

این روزنامه در ادامه نوشت: از برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان، علی دایی ستاره سابق بایرن مونیخ و جواد نکونام بازیکن سابق اوساسونا به عنوان سه گزینه جایگزینی اسکوچیچ سخن به میان می آید.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر با تیم های انگلیس، ولز و آمریکا همگروه است.

روزنامه الشرق قطر هم به اخراج اسکوچیچ واکنش نشان داد و نوشت: اسکوچیچ به خاطر درخواست بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از کار برکنار شده است. این مربی درحالی از هدایت ایران اخراج شد که توانست این تیم را به جام جهانی برساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا