ماتئوس: این بازیکن می‌تواند رودری آلمان باشد

ماتئوس: این بازیکن می‌تواند رودری آلمان باشد

گزارش اخبار جام جهانی: لوتار ماتئوس، اسطوره تیم ملی آلمان معتقد است که یوشوا کیمیش جایگزین خوبی برای تونی کروس است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

تونی کروس، ستاره 34 ساله رئال مادرید و تیم ملی آلمان، با وجود کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، نتوانست با قهرمانی در یورو 2024 از فوتبال ملی خداحافظی کند. کروس که سال‌ها در خط میانی آلمان و رئال درخشیده بود، جای خالی بزرگی را برای هر دو تیم برجای خواهد گذاشت.

اما لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان، جانشین او را مشخص کرده است. او در ستون خود در اسکای آلمان نوشت: “سوال بزرگ برای من این است که چه کسی نقش کروس را بر عهده خواهد گرفت؟ ما در تیم ملی اسپانیا با عملکرد فوق‌العاده رودری دیدیم که این پست چقدر مهم است، حتی اگر تونی آن را در تیم ملی آلمان کمی متفاوت تفسیر می‌کرد.

برای من فقط یک نفر وجود دارد، و آن یوشوا کیمیش است. او می‌تواند رودری ما باشد، اگر به او اعتماد کنیم. او به نظر من در مقابل اسپانیا حتی به عنوان مدافع راست بهترین بازیکن ما بود، اما از نظر من در خط هافبک ارزشمندتر خواهد بود.

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، در مورد جانشین کروس گفته بود: در حال حاضر پیدا کردن بازیکنی که او را 1:1 جایگزین کند سخت است، در غیر این صورت او یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های آلمان نمی‌بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا