عوضی لعنتی؛ شوخی عجیب امباپه با مسی بعد از شکست در فینال جام جهانی

اخبار جام جهانی عوضی لعنتی شوخی عجیب امباپه با مسی بعد از شکست در فینال جام جهانی

گزارش اخبار جام جهانی : خاویر پاستوره ستاره آرژانتینی سابق پاریسن ژرمن از شوخی عجیب کیلیان امباپه با لیونل مسی سخن گفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار جام جهانی همراه باشید.

در فینال جام جهانی 2022 قطر، تیم های آرژانتین و فرانسه به مصاف هم رفتند و در نهایت، این کاپیتان مسی بود که موفق شد هم تیمی سابقش، کیلیان امباپه را در ضربات پنالتی شکست دهد.

خاویر پاستوره اذعان کرد که چند ماه بعد در رختکن پی اس جی، امباپه و مسی را ملاقات کرده و گفت و گویی جالب میان آن ها را رقم خورد. پاستوره به La Nacion گفت: “من چند ماه بعد از فینال جام جهانی امباپه را دیدم. من در رختکن پی اس جی با نیمار، مسی و امباپه بودم. به امباپه برای عملکردش در جام جهانی تبریک گفتم و او به من گفت: ‘نه، آن مسی عوضی ما را شکست داد.’ البته او به شوخی این را بیان کرد و منظورش این بود که مسی به تنهایی آرژانتین را قهرمان کرد.”

“من بسیار زیاد با کیلیان صحبت می کردم و او پسر متمرکزی است. او در فینال شکست خورد و روز بعدش داشت به این فکر می کرد که قرار است چه چیزی ببرد. او ذهنیتی فوق العاده دارد. به خوبی او را می شناسم و رابطه مساعدی با هم داریم.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا